קושניר לובש בגדי מלך ועוד המלצות במה לסופ"ש

אבי קושניר ואחיו התאום משחקים בבגדי המלך, ציפורלה מנסים לגרום לכם התקף לב מרוב צחוק ורמי ברוך מביא את הכלא למשמר העמק

טל אימגור, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל אימגור, עכבר העיר

יום חמישי: פעם שלישית ציפורלה

אנסמבל ציפורלה הוקם בשנת 2005 בתל אביב, על ידי עשרה בוגרים של בית הספר למשחק ניסן נתיב. לאחר שסיימו שלוש שנות לימודים משותפות ומלאות יצירה, במקום לחכות לאודישן מתיאטרון כזה או אחר – החליטו חברי הקבוצה לנסות וליצור בעצמם את התיאטרון ואת המסגרת היצירתית שלהם. מופע הראשון שלהם,עקיצה טבעית, כבר מזמן הפך להיות קאלט, והשני דרך חגב, גם כן לא אכזב.כעת הם יוצאים במופע חדש, תחת הכותרת התקפת לב. אחרי שלושה חודשים של חזרות אינטנסיביות, סדנאות ושיעורים והרבה עזרה ותמיכה של אנשי מקצוע, משפחה וחברים, הם מציגים עוד מופע מקורי, מצחיק ומרגש.התקפת לב - יום ה' ה-9 בפברואר, 21:00, צוותא

ככה זה נראה בפעם הקודמת - דרך חגב: יום שישי: ג'ונתן פולארד גם בקיבוץ משמר העמק

בשנת 1985 נחשף ג'ונתן פולארד, מנתח מודיעין ימי עבור צבא ארצות הברית, כמרגל מטעמה של מדינת ישראל. הוא נידון למאסר עולם, בניגוד לעסקת הטיעון עליה חתם עם התביעה האמריקנית. מאז שנכלא, לא חדל לטעון כי ההליך המשפטי שהוביל למאסרו הינו נפשע ומנוגד לחוקת ארצות הברית. כל בקשותיו למשפט חוזר נדחו על הסף. כשהוא ספון בתאו, לאחר 25 שנות מאסר, מבקש ג'ונתן ג'יי פולארד, לערוך בעצמו את מה שלא זכה לו עד כה: משפט-צדק.

בהצגת היחיד של רמי ברוך, משפט פולארד, מוצג סיפורו של פולארד בגוף ראשון. לראשונה, נשמעת כאן גרסתו לאירועים, שהרכיבו את מה שהוגדר כ"אחד ממעשי הבגידה החמורים ביותר בהיסטוריה".משפט פולארד - יום ו' ה-10 בפברואר, 21:00, אולם המופעים, קיבוץ משמר העמקמביא את משפט הצדק למשמר העמק. משפט פולארד (צילום: ז'ראר אלון)

יום שבת: בגדי המלך של אבי קושניר

בארמון שבירושלים יושב שלמה המלך, החכם באדם, ובחוצות ירושלים מהלך הסנדלר השיכור, הלץ והפוחז - שלמי. המשותף למלך ולסנדלר - הדמיון החיצוני יוצא הדופן. זה מאוד הגיוני, האמת. כי את שניהם מגלם אבי קושניר. הדמיון ביניהם משמש מקור לבדיחות ברחובות ירושלים וגורם לדאגה בארמון המלך. כשנודע הדבר לשלמה, הוא מצווה להביא לפניו את שלמי, ולאחר שנוכח בדמיון המפליא, הוא מציע לסנדלר להתחלף בבגדים מבלי שאיש ידע. המחזמר המצליח של הבימה, שלמה המלך ושלמי הסנדלר, בהלחנתם של יוני רכטר וסשה ארגוב ובבימויו של אילן רונן, חוזר לבמה, מרוענן ומחודש.שלמה המלך ושלמי הסנדלר - יום שבת ה-11 בפברואר, 20:30, הבימהשירים, ריקודים וחילופי תפקידים. שלמה המלך ושלמי הסנדלר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ