המלצות במה לסופ"ש: ביקור בביתה של סמדר יערון

סמדר יערון מזמינה את הקהל לבקר בביתה בהצגה בה היא מדברת עם סבתא עכואית, חני נחמיאס, ציפי שביט ועירית ענבי באות להצחיק את אור יהודה ומסיבת אשכבה בבית לסין

טל אימגור, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל אימגור, עכבר העיר

יום חמישי: הקהל מוזמן לביתה של סמדר יערון

"עכו העתיקה משופעת בסבתות. אני רואה אותן הרבה בשוק בוררות ירקות ,מוכרות עשבי תבלין או בדרך יוצאות או נכנסות למסגד, שוטפות את רצפות הסמטה. אני תמיד משתוקקת שתספרנה לי ,שתגדנה לי, מה הן נושאות איתן. מה מוצפן בכיסוי הראש, בין הקמטים והיבלות בידיים שעל אף הקלישאה הן בדרך כלל שם".

בהצגה אום מוחמד, מוצג סרט מצולם בו סמדר יערון מראיינת את חמדי מוסא (אום מוחמד) העכואית. על הבמה מנהלת יערון, באמצעות דמות של קשישה אישית דיאלוג חי עם הסבתא המצולמת. העבודה המיוחדת תוצג בפני קהל אינטמי של עד 30 צופים בחלל יוצא דופן: ביתה של יערון בעכו העתיקה. אום מוחמד - יום ה' ה-26 בינואר,  21:00, המרכז לתיאטרון עכו יום שישי: על ערש דווי בבית ליסין

מרים זוהר, אילן דר, הדס קלדרון, שמעון מימרן, ליאת גורן, ענבר גל מככבים בדרמה של בית לסין שבוחנת מקרוב את התשוקה לידע ולתהילה.מריאנה היא מדענית בעלת שם בינלאומי. באחרון ימיה היא מחליטה לזמן לביתה את שותפה הוותיק למחקר – העומד להתעשר מתרופה לאלצהיימר שהצליח לפתח ושהיא טוענת לזכויות עליה – את שתי בנותיה ואת חתנה למפגש אחד אחרון. כולם מגיעים לבית בתזמון מכוון מראש, ברכבת לבנימינה, כשמריאנה מביימת לכבודם אירוע שלא ישכחו כל חייהם.אחרון ימיה - יום ו' ה-27 בינואר, 21:30, בית לסיןאחרון ימיה (צילום: איל לנדסמן)

יום שבת: שלוש נשים למען מופע בידור אחד

קצרות ולעניין אולי מבסס את השם שלו על הגובה הממוצע של הנשים הקטנות  - חני נחמיאס, ציפי שביט ועירית ענבי (מטר וחצי), אבל בהחלט לא מבוסס רק על הומור נמוך. המופע צוחק כל מה שהוא אישה - על נישואין וגירושין, על הורמונים וקרמים, הכרויות בצ'טים, על בגידות ומי אשם וגם אי אפשר לוותר על הסקס. הן מפיצות את תורת הצחוק שלהן ברחבי הארץ, והתחנה הנוכחית - אור יהודה.

קצרות ולעניין - יום שבת ה-28 בינואר, 21:00, היכל התרבות אור יהודהנשים קצרות צוחקות לעניין (צילום: יח"צ)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ