רייצ'ל אדוס בעשור של מחול ועוד המלצות במה לסופ"ש

הכוריאוגרפית רייצ'ל אדוס חוגגת עשור עם ערב יצירות, יוני סוטחי, מירב כהן ועמית זמיר  בערב של יצרים וגם ערב ללא פשרות על נשים וגברים בעולמו של חנוך לוין

טל אימגור, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל אימגור, עכבר העיר

יום חמישי: סקס, קיטש וטראש במחול

יוני סוטחי, מירב כהן ועמית זמיר מעלים את הפרי האסור - ערב יצירות בסוזן דלל, העוסק בסקס, קיטש וטראש, ביצירות רוויות יצרים, פולחן, יאוש ופורקן. הערב עלה בבכורה במסגרת פסטיבל "גוונים במחול 2011"  בניהולה האמנותי של עידית הרמן."בן" מאת יוני סוטחי, זוכה פרס גוונים במחול 2011, עוסקת בהתמכרות לתשוקות, ליצרים, לחטאים קטנים. היסחפות והתפלשות מתוקה בהם. "בובה" מאת עמית זמיר מציגה שחקן ורקדנית שעוטים מסכות של בובות מין ומנסים להרגיש אחד את השני - ביצירת תיאטרון מחול ריאליסטית שבודקת איך משחקים בלי לשחק ואיך זזים מבלי לרקוד. ב"וכשהבהמה חזרה" מירב כהן מארחת את עידו תדמור במחול שמתענג על הכאב.

הפרי האסור - יום ה' ה-19 בינואר, 21:00, סוזן דללהתמכרות לתשוקות. "בן":

יום שישי: נשים עם פאלוס המופע עין תחת אצבע הוא הרצגה - שילוב של הרצאה והצגה המפגישה את הצופים עם הגברים והנשים בעולמו של חנוך לוין, ובוחנת את היחסים ביניהם. את הערב מנחה ד"ר עמרי יבין ומשתתפים בו השחקנים בהט קלצ'י ורפי קלמר.

יחסי המינים תופסים מקום מרכזי בעולמו הייחודי של חנוך לוין, שאפשר לראות בהם קריקטורה של היחסים בין גברים לנשים בעולם הממשי. המחזאי מציג את יחסי המינים בצורה פרובוקטיבית שמסעירה את הדמיון. לרוב הם מוצגים בהיפוך תפקידים מגדרי בין המינים, כשנדמה שהאשה היא האוחזת בפאלוס בין רגליה, בעוד הגבר משתרך מאחור, חסר כל כוח ואון. בהצגה מוצגים קטעים ממלכת האמבטיה, עין תחת אצבע, חיזור, חפץ ועוד.עין תחת אצבע - יום ו' ה-20 בינואר, 12:00, קפה תיאטרון הקאמריהגבר משתרך מאחור. עין תחת אצבע (צילום: דיויד ברוקס)

יום שבת: עשור לרייצ'ל ארדוס

הכוריאוגרפית רייצ'ל ארדוס מציינת עשור לקליטתה בארץ ועשור לעשייתה בתחום המחול. לרגל החגיגה היא מציגה ערב מחול תחת הכותרת במילים שלה, בו היא תציג שלוש יצירות. ביצירה '.and Mr' ארדוס מארחת את היוצר עידו תדמור בסולו בביצועו שיצרה עבורו, ונכתב בהשראת המקרה המוזר של ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. הדואט המוערך  'why we tell', בנוי כ עלילה ספרותית קולנועית בעלת שבעה מוטיבים מרכזיים, והוצג לאחרונה גם באיטליה ובניו-יורק. עבודתה החדשה 'במילים שלה' עלתה לאחרונה כבכורה בהרמת מסך 2011  בשיתוף עם ההרכב המוזיקלי 'מונטי- פיורי' ומציגה שלוש רקדניות החוגגות את ההיבטים השונים של נשיותם.

במילים שלה - יום שבת ה-21 בינואר, 21:00, סוזן דלל10 שנים במילים של רייצ'ל ארדוס:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ