ספי ריבלין נחשף ועוד המלצות במה לסופ"ש

ספי ריבלין חושף את חייו ועבודתו בחלל אינטימי בתיאטרון גשר, הקאמרי תורם לקהילה ומאמץ את תיאטרון מראה עם "שיץ", וגם רננה רז רוקדת את תרבות היוטיוב

טל אימגור, עכבר העיר אונליין
טל אימגור, עכבר העיר אונליין

עזרה לקהילה בקאמרי בקומדיה המוזיקלית החדשה של הקאמרי מככבים רמי ברוך, אלון דהן, עירית קפלן ואסתי קוסוביצקי.  מדובר במחזה שיץ מאת חנוך לוין , שמספר על משפחה אשכנזית לוינית טיפוסית, המנסה לחתן את הבת - שפרכצי.  צ'רכס, שהיה קצין בצבא, מופיע כנסיך חלומות, ובוחר בשפרכצי להיות לו לאישה. שפרכצי רוצה להרות, צ'רכס רוצה להתעשר, הדבר היחיד שמפריע הוא פפכץ, האבא. ההפקה היא בשיתוף תיאטרון מראה, התיאטרון הקהילתי של קריית שמונה. הקאמרי אימץ אותו לחיקו בשל מצב כלכלי קשה, וכך נולדה לה ההפקה החמודה הזו.

שיץ - ימים ה'-שבת ה-17-19 בפברואר, הקאמריתורמים לקהילה ולאוהבי חנוך לוין - הקאמרי מעלה שיץ ביחד עם קרית שמונה (צילום: יח"צ)

יש גיבורים גם בתיאטרון גשר

לאחר ארבע שנים של מאבק במחלת הסרטן חזר השחקן ספי ריבלין לבמת בתיאטרון הבימה,עם המחזה "גיבורים". ריבלין קרא להצגה "סירת ההצלה" שלו, הדרך לחזור בקטן. קשה גם לפספס אותו בפרסומת המשעשעת ל-012, בה הוא מופיע בגן עדן, וצוחק על כך שהוא נחשב כמת, היות שהיה מחוץ לאור הזרקורים. ביום שישי הקרוב, ממשיך ריבלין לצעוד קדימה, ומגיע למועדון 71 הכיסאות של תיאטרון גשר. המועדון, שארח בסגנון "סדנא למשחק" עם ג'יימס ליפטון, מאפשר לשחקנים להיפתח, לא רק בקשר לקריירה שלהם, אלא גם על החוויות האישיות שעיצבו אותם בתור בני אדם. מועדון 71 הכיסאות - ספי ריבלין - יום שישי ה-18.2, 22:00, מועדון 71 הכיסאות בגשר

ספי ריבלין נחשף בגשר והוא אחד מהגיבורים של הבימה (צילום: ז'ראר אלון)יוטיוב על הבמה YouMake,Remake הוא מופע תנועתי רב תחומי שרקחה הרקדנית והכוריאוגרפית רננה רז. הפרויקט מזמין אמנים מתחומי הבמה השונים להגיב לקטעי YouTube, לקיים דיאלוג עם המקור ולתת פרשנות חדשה לסרטונים, על הבמה. בבסיס הרעיון נמצאת ההבנה שיוטיוב הפך למרחב שהכל מתרחש בו. זהו מאגר אינסופי של עולמות ואפשרויות שהפך למעין "מדורת שבט" במפגשים חברתיים, ביטוי שגור בפי כל ומקור השראה עצום. המופע מייצר אינטראקציה בין שני המדיומים – וידאו ובמה, שבמסגרתה מציעים האמנים השונים תגובות לסרטונים שונים, ומאירים אותם באור שונה ומתוך הפרספקטיבה שלהם. YouMake,Remake - ימים ה'-שבת, ה-17-19 בפברואר, מרכז סוזן דללאינטרנט הופך למחול - YouMake, ReMake (צילום: גדי דגון)וגם: חודש פברואר מציין חמש שנים לפטירתה של שושנה דמארי, מלכת הזמר העברי. שיריה הפכו לחלק בלתי נפרד מהלחן המרכיב את הזיכרונות שלנו. שחקני הקאמרי וזמרים אורחים בהם שמעון בוסקילה, דנה ברגר, גלית גיאת, רוני דלומי, שירי מימון, רמה מסינגר, בועז מעודה, יונה עטרי, ליה קניג, דרור קרן ועוד, יצדיעו לזמרת ויבצעו משיריה המפורסמים, המוכרים והאהובים. מחווה לשושנה דמארי, יום שישי ה-18.2, הקאמרי.

תגובות