רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

בורגנות מגיעה לקאמרי ועוד המלצות במה לשבוע הקרוב

"מקס" של אוהד נהרין בהעלאה מחודשת, הקאמרי נותן במה לאריסטוקרטים, להקת ורטיגו בוחנת את האינדיבידואליות, האופרה הישראלית מעלה לראשונה את "ארנני" ומי דואג לילד נודדת לתל אביב

תגובות

את "מי דואג לילד" כתב טום סטופארד, זוכה פרס האוסקר בשיתוף עם המנצח והמלחין אנדרה פרווין. בהפקה של תיאטרון חיפה, דורון תבורי ונורמן עיסא עומדים על הבמה בליווים של 40 נגני תזמורת סימפונט רעננה שנמצאים על הבמה. המחזה עוסק במתנגד משטר שנכלא בבית חולים פסיכיאטרי, ממנו לא ישוחרר עד שיודה כי הצהרותיו כנגד הממשלה נגרמו בשל מחלת נפש. לראשונה ההצגה יוצאת ממחוזותיה של חיפה ומתארחת בתיאטרון הקאמרי לשתי הצגות.מי דואג לילד - ימים ב'-ג', 3-4 בינואר, 20:30, הקאמרי40 נגנים על במת "מי דואג לילד" (צילום: אייל לנדסמן)וגם: ביה"ס למשחק סופי מוסקוביץ מעלה סאטירה חברתית של מולייר שנכתבה בשנת 1668, וחושפת את צביעותה של החברה הגבוה. ז'ורז' דנדן הוא עשיר כפרי המבקש להתנתק מסביבתו הטבעית, באמצעות רכישת מעמד חברתי "מכובד" דרך נישואים עם בת ממשפחת אצולה המקורבת לחצר. זו'רז' דנדן, ימים ב', ד'-ה', 3, 5-6 בינואר, סופי מוסקוביץ' - בית הספר לאמנויות הבמה.

על הבמה מוצג סולו של רקדן בבועת אור. הוא שקוע בטקס של הקשבה פנימית. בהמשך עוברים השניים לדואט של מסע משותף. לאחר מכן, מתוך הבית יוצאים רקדנים הנעים במעגל גדול שהולך ומצטמצם. עבודתה של הכוריאוגרפית נעה ורטהיים "מאנא" בביצועה של להקת המחול ורטיגו מביאה לבמה עוצמה שקטה ועצורה. קווי המתאר של הבית מסמנים על הבמה גבול שתוחם בין החוץ לַפְּנים, מבקשים להגדיר מחדש את מקומו של האינדיבידואל בתוך מסגרת חייו.מאנא - יום ג' ה-4.1, 20:30, מתנ"ס קדימהרינה ורטהיים  ב"מאנא". הגבול בין החוץ לפנים (תצלום: גדי דגון)

ורדי בצעירותו על במת האופרה הישראלית (צילום: באדיבות האופרה הישראלית)

וגם: מעשרים שנות סטנד-אפ קיימות מאחורי שמואל וילוז'ני, והוא משתמש בכולן, כמעט ללא שום צנזורה במופע החדש שלו. הוא מטפל בסוגיות בוערות כמו פוליטיקה, נישואין, ילדים מתבגרים, הפרעות קשב וריכוז, חילוף חומרים ועוד רבים וטובים. יום שבת ה-8.1, 21:00, היכל אמנויות הבמה הרצליה.

*#