טל אימגור, עכבר העיר אונליין

שלישי משלושת הטנורים

חוזה קאררס, אחד הטנורים הגדולים והמוכרים של זמננו, ידוע בעיקר בשל הופעותיו כאחד מ"שלושת הטנורים" לצד פלאסידו דומינגו ולוצ'יאנו פאבארוטי המנוח, אך זמר האופרה יכול להחזיק הופעה לא רעה בזכות עצמו.  קאררס החל כבר בגיל שש לשיר אריות למשפחתו, והופעותיו הפומביות החלו בגיל שמונה. בעקבות ההופעות של "שלושת הטנורים" (החל מ-1990) הוא פרץ גם מחוץ לגבולות בית האופרה. על פי הערכה, נמכר התקליטור של הקונצרט הראשון בסדרה בכ-13 מיליון עותקים, מספר המציב אותו בראש מכירות התקליטים הקלאסיים בכל הזמנים. הטנור מגיע לארץ להופע אחת בלבד בהיכל נוקיה.חוזה קאררס בישראל - יום ה' ה-10.3, 20:30, היכל הספורט נוקיה.חוזה קאררס בצעירותו :

שלוש נשים למען מופע בידור אחד

לחני נחמיאס, ציפי שביט ועירית ענבי היה מופע בידור מאוד מצליח שרץ המשך שלוש שנים, תחת הכותרת "ספונג'ה בעיר הגדולה". לאחר שהופיעו כמעט לעיניי מליון צופים, החליטו השלוש לקחת פסק של כמעט שנתיים. כעת מסתבר שזה היה בשביל הכנתו של מופע חדש שמגיע אלינו ממש בימים אלה. קצרות ולעניין אולי מבסס את השם שלו על הגובה הממוצע של הנשים הקטנות (מטר וחצי), אבל צוחק כל מה שהוא אישה - על נישואין וגירושין, על הורמונים וקרמים, הכרויות בצ'טים, על בגידות ומי אשם וגם אי אפשר לוותר על הסקס.קצרות ולעניין - ימים ה'-שישי ה-11-12 במרץ, בימטרון הוד השרון ויום שבת ה-12.3, 21:00, תיאטרון חולוןנשים קצרות צוחקות לעניין (צילום: יח"צ) מלודרמה באופרה הישראלית

האופרה הישראלית מעלה הפקה חדשה, שהיא שיתוף פעולה עם בית אופרה קירוב מסנט פטרבורג. זוהי פרשנות חדשה לאחת מהאופרות החשובות ביותר שנכתבות במאה ה-20, וגם אחת המלודרמטיות - ליידי מקבת ממצנסק. הגיבורה, קתרינה איסמאיילובה, מחסלת ללא חשבון את כל מי שעומד בדרכה אל האושר עם סרגיי, הפועל החסון העובד באחוזתה. סיפור האהבה הלוהט שלהם מגיע לסיומו המר, כשסרגיי מעדיף בחורה צעירה אחרת על פניה. השירה, כמובן ברוסית, אבל לחסרי בשפה הידע יסופקו כתוביות.ליידי מקבת ממצנסק - ימים ה'-שבת ה-10-12 במרץ, בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה וגם: התיאטרון הערבי-עברי ממשיך של יום אישה אלטרנטיבי ומקיים את פסטיבל האשה הערבייה ביפו. יוצגו הצגות בערבית, פאנלים, סרטים והופעות מוסיקה. כל האירועים מציגים מפגש עם פנים מגוונות של הקיום הנשי-הערבי. ימים ה'-שבת, ה- 10-12 במרץ, התיאטרון הערבי העברי ביפו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ