כ-7000 איש ממתינים לכרטיסים לאופרה "אאידה"

אחרי ההצלחה המסחררת של "נבוקו במצדה" עטו בסוף השבוע האחרון אלפי פונים על אתר האינטרנט של האופרה הישראלית - בניסיון לרכוש כרטיסים להפקה של "אאידה במצדה" המתוכננת ליוני 2011

טל לוין, עכבר העיר אונליין
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
טל לוין, עכבר העיר אונליין

רגע אחרי שכבו האורות, פונו הטריבונות וכל הזמרים והניצבים שהשתתפו בהפקת הענק של "נבוקו" שבו בשלום הביתה, האופרה הישראלית כבר מתכוננת לאתגר הבא. בשנה הבא, ב-2 ביוני תעלה במצדה, ממש באותו לוקיישן האופרה אאידה, גם היא כמובן של ורדי. למרות שמכירת הכרטיסים טרם החלה, ניסו אלפי גולשים  לרכוש כרטיסים באמצעות אתר האופרה הישראלית, מה שהוביל לעומס יתר על האתר בסוף השבוע האחרון.

אאידה במצדה - כל הפרטיםמה צפוי בעונת המנויים הקרובה של האופרה?ההצלחה הגדולה של נבוקו, הביאה לכך כי כבר בימים אלה פונים אלפי מתעניינים מהארץ ומהעולם בכדי לנסות ולתפוס את מקומם. מהאופרה הישראלית מדווחים על כ-7000 פניות, שנערמו לכדי רשימת המתנה מאולתרת לשלושת המופעים המתוכננים. למען השוואה, המתחם שהוקם עבור ההפקה שזה עתה הסתיימה להכיל עד כ-6,500 צופים בכל פעם. באופרה הישראלית בהחלט לא שוללים הוספתם של מופעים נוספים כפי שקרה גם במקרה האחרון.

מופעים נוספים יערוך גם ב-4-5 ביוני, כאשר גם הפעם יהיה זה המאסטרו דניאל אורן שינצח על התזמורת הגדולה. גם מעצב התאורה - אבי יונה בואנו (במבי), אשר קטף שבחים רבים על עבודתו ב"נבוקו", יחזור להאיר את מצדה. את אאידה תגלם הסולנית הוֹי הֶה הסינית.

"הצלחת נבוקו יצרה סקרנות רבה שבאה לידי ביטוי בביקוש האדיר לכרטיסים ל'אאידה'", אמרה חנה מוניץ, מנכ"ל האופרה הישראלית. " אנו נמשיך במסורת לקיים פסטיבל אופרה בלב המדבר ומזמינים את כולם להגיע ולהתרגש".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ