השבוע על הבמה: "מחולוהט" מגיע לירושלים

"המאהב" של קרן מור, הפוליטיקאים בורחים מאחריות ב"קיזוז", מופע הבכורה של להקת בלט ירושלים ו"המרקיד" הופך את ריקוע העם לאישיים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: להקת בלט ירושלים - בכורה

להקת בלט ירושלים בניהולה האמנותי של נדיה טימופייבה ביצירה חדשה. היצירה כוללת מבט אל העולם העכשווי משש זוויות ישראליות, בשפת הבלט הניאו-קלאסי. יצירות חדשות של נדיה טימופייבה, קרן נוטיק, תומר דהן, יוליה מוסטר ורלוצקי, צביקה הזקיאס ונדב צלנר לצלילי מוזיקה מגוונת. בכורת המופע תתקיים במסגרת מחולוהט 2013.איפה: סוזן דלל, תל אביב.מתי: 4 באוגוסט, 21:00.למה: כי הכי כיף לראות מופעים בבכורה.» להקת בלט ירושלים - לכל הפרטיםיום שני: קלישאות הפוליטיקה הישראלית שעות לפני הצבעה גורלית על פינוי מספר ישובים ביהודה ושומרון נעלמים לפתע חברת הכנסת תמרה ירדן וחבר הכנסת בני שבות. כל המאמצים לאתר אותם נכשלים, לא ידוע היכן מקום המצאם ומדוע הם נעדרים. לא סביר שיש קשר בין שתי ההיעלמויות. השניים מתעבים אחד את השניה ומתעמתים מעל לכל במה אפשרית. היא מהאופוזיציה, הוא מהקואליציה. היא אשה ליברלית, פנויה, שמאלנית ותל אביבית, הוא גבר דתי נשוי ימני ומתנחל. קיזוז היא קומדיה ישראלית מקורית על היצרים, המזימות והפיתויים שמאחורי המליצות והקלישאות של הפוליטיקה ישראלית. היא מתחילה בויכוח אידיאולוגי ונגמרת כפארסה.איפה: תיאטרון הצפון, קרית חיים.מתי: 5 באוגוסט, 20:30.למה: הצגה אקטואלית תמיד.» קיזוז - לכל הפרטים"קיזוז" (צילום: יוסי צבקר)יום שלישי: ללמוד ריקוד עם חדש עם "המרקיד"

בהצגה המרקיד קהל הצופים מתפקד כקהל רוקדים והגבולות שבין תיאטרון למחול ובין קהל לבמה מטשטשים. איתן הררי, מרקיד השואף להכרה, מנצל הרקדה אליה הוקפץ כמחליף, כדי ליצור ריקוד עם חדשני בשיתוף הקהל ועל ידי כך לשדרג את מעמדו בעולם המחול הישראלי. במהלך ההרקדה חושף איתן את מקורות ההשראה שלו, חוויות אותן חווה בצעירותו ואת נפשו הפצועה עקב התעללות מצד חבריו לחדר בעת שירותו הצבאי. ההרקדה מתקדמת ואיתן מתחיל להרגיש את ניחוח ההצלחה, אבל זכרונותיו משתלטים עליו ומאפילים את חגיגת המחול.איפה: תיאטרון תמונע, תל אביב.מתי: 6 באוגוסט, 20:00.למה: אסור לפספס.

» המרקיד - לכל הפרטים

"המרקיד" (צילום: אביגיל רובין)יום רביעי: נישואים פתוחים - האם הם אפשריים?

"המאהב שלך בא היום?", שואל ריצ'רד את שרה אשתו כשהוא יוצא בבוקר לעבודה. כך מתחיל המחזה המאהב. זוג אמיד, נשוי כ-10 שנים, מנהל נישואים פתוחים. השניים מאזנים, איכשהו, בין הגינות בורגנית לבין פראות יצרית. ההסדר מבוסס על הסכמה הדדית, אך האם הם מחפשים אינטימיות משותפת אמיתית או מימוש אנוכי בלבד? מאבקו של הזוג מושתת על סיבובי דו קרבות של מילים, בניסיון לאתר ולנצל את נקודות התורפה של האחר ובעצם חושף את הקנאה בין השניים.איפה: קפה תיאטרון הקאמרי, תל אביב.מתי: 7.8, 21:00.למה: הצגה שתציף אצלכם שאלות.» המאהב - לכל הפרטים"המאהב" (צילום: יוסי צבקר)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ