סופ"ש על הבמה: משה איבגי נדפק

למצוא את סדאם חוסיין בתל אביב, להביט לאהבה בעיניים ב"החמור והשמנמונת" ולהכיר את המשפחה הדפוקה של איבגי בחיפה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: ההצגה החדשה של משה איבגי

"דפוקים" היא קומדיה רומנטית על אהבה, פנטזיות, נישואים, גירושים, חמלה ותקווה לחיים טובים יותר. אמסלם, רווק בודד וכבר לא צעיר, הסובל מבעיות קשב וריכוז, השתחרר לא מזמן ממוסד לפגועי נפש וממש לא רוצה לחזור לשם. כל רצונו הוא להתנהג יפה ובנימוס כדי שאחיו הבכור- מרמר, המטפל בו כמו בתינוק, לא יכעס עליו ויחזיר אותו למוסד בו שהה. אל ביתו של אמסלם מתפרץ ללא התראה וללא הזמנה אורח לא רצוי במיוחד- אחיו פנחסי. העלילה מסתבכת כששתי השכנות הופכות לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום של אמסלם, אך משולש אהבה הוא דבר בלתי אפשרי.איפה: בית אבא חושימתי: 25.7, 20:30למה: לכל משפחה יש כבשה שחורה»"דפוקים" - לכל הפרטיםמשפחה בהפרעה. "דפוקים" (צילום: דניאל קמינסקי)יום שישי: הגבול הדק בין אהבה לשנאה ב"החמור והשמנמונת"

"החמור והשמנמונת" מכירים כבר 25 שנים. השמנמונת מזמינה את החמור לארוחה זוגית לכבוד השנה החדשה: שולחן ערוך, צלי בקר ובקבוק יין - ריקוד מושחת של שני צלייגערים. כל אחד מנסה לעזור לשני לתקן את חייו: החמור מזועזע ממערכת היחסים של השמנמונת עם גבר שהיה יכול להיות הילד שלה. השמנמונת מזועזעת מהייאוש הקיומי של החמור ומחיי המין הסוערים שהוא מנהל באינטרנט עם עצמו. הם לא מחמיצים שום הזדמנות כדי לדרוך אחד על הפצעים של השני. גם כשהם שיכורים מיין, הם רואים זה את זה במבט מפוכח ומסרבים בכוחותיהם האחרונים להיכנע לאהבה. איפה: תיאטרון הסימטהמתי: 26.07, 21:30למה: ללמוד לאהוב» "החמור והשמנמונת" - לכל הפרטיםמהי אהבה? "החמור והשמנמונת" (צילום: אילן זקס)יום שבת: רגעיו האחרונים של סדאם על הבמה

סדאם חוסיין היא מסכת הכתובה בלשון מיתית - שירית, שמגוללת את ימיו האחרונים של הצורר העיראקי, שמסתגר בבונקר עם שלושה מכפיליו. ההצגה מבקשת לחנוך את הקהל בסוד דמותו של הרודן, לפלס דרכי גישה נוחות בין הנשגב למגוחך, ולפתח צורת התבוננות חדשה בהיסטוריה, בגיאולוגיה ובתפקידו של האדם בעולם.איפה: אולם נחמני המחודשמתי: 27.07, 21:00למה: כי זהו פרינג' מצחיק בהחלט» "סדאם חוסיין" - לכל הפרטיםמיהו סדאם? "סדאם חוסיין – מחזה מסתורין" (צילום: יוהן שגב)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ