המלצות במה לסופ"ש: הכפר של סשה דמידוב

הונאת הביטוח של יורם לוישטיין, דביר בנדק ואבי גרייניק הם נבחרת הכוכבים של צוותא ויהושוע סובול חוזר ל"כפר" של גשר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: אריק מתבייש מאישתו ב"הצ'ק בדרך" ההצגה "הצ'ק בדרך" מספרת על אדם בשם אריק, אשר פוטר מעבודתו, אך הוא אינו מעז לספר על כך לאשתו. כדי לחמוק מחשיפת האמת, הוא ממציא פטנטים מתוחכמים על מנת לקבל כסף מהביטוח הלאומי. היצירתיות שלו בהונאת הביטוח עובדת כל כך טוב, עד שהוא מתקשה להפסיק. כאשר כבר נדמה שאריק ימצא את עצמו מאחורי הסורגים לשנים רבות, באים כוחות הטבע לעזרתו. "הצ'ק בדרך" היא קומדיה בריטית מטורפת ועכשווית שעובדה למציאות הישראלית. איפה: הסטודיו למשחק יורם לוישטייןמתי: 18.7, בשעה 20:30למה: כשהומור בריטי וישראלי נפגשים» "הצ'ק בדרך - יורם לוישטיין" - לכל הפרטים"הצ'ק בדרך - יורם לוישטיין" (צילום: רדי רובינשטיין)

יום שישי: של מי השורה הזאת בכלל בצוותא נבחרת הקומיקאים של "פרוביזורי" במופע שכולו אימפרוביזציה קומית. בהשראת הקהל, יזרקו הקומיקאים לסטאנד-אפ, מערכונים ושירים. המופע בכיכובם של  דביר בנדק, אבי גרייניק, ערן איווניר, יעל לבנטל, טלי אורן ומשה פרסטר.איפה: צוותאמתי: 19.7, בשעה 22:00למה: צחוק בריא לשישי בערב» "פרוביזורי" - לכל הפרטים

דביר בנדק מתוך ההצגה "רביזור" של תיאטרון גשר (צילום: גדי דגון) יום שבת: שנות ה-40 בארץ ישראל חוזרות לגשר

תיאטרון גשר בהפקה מחודשת של "כפר" מאת יהושע סובול. המחזה מספר את סיפורו של כפר בארץ ישראל של שנות ה-40 כפי שחווה אותם הילד יוסי, נער תמים שלא התבגר. יוסי רואה לנגד עיניו את החרדות והחששות, לצד התקוות והחלומות של היישוב העברי על רקע מלחמת העולם השנייה. כמו סובביו הוא חווה את סכנת הפלישה הגרמנית לארץ ישראל, השואה באירופה, הכרזת המדינה ומלחמת העצמאות.  סיפור המחזה מתגלגל בחום ובחיבה, בהומור ובעצב, בארץ ישראל שבה האדם, למרות גורלו, יוצא מנצח.   איפה: תיאטרון גשרמתי: 20.7, בשעה 20:30למה: סשה דמידוב» "כפר" - לכל הפרטים"כפר" (צילום: דניאל קמינסקי)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ