המלצות במה לסופ"ש: לרקוד עם שלמה בראבא

רוקדים עד הסוף המר ב"הם יורים גם בסוסים", קולנוע ותיאטרון מתחברים ביצירתו של גיורא ארליך ותיאטרון הסימטה נותן לכם הצצה לעולם החשפנות ב"פיפ"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: הריאליטי של שלמה בראבא

שלמה בראבא מנחה תחרות ריקודים מרתונית באמריקה של שנות המשבר הכלכלי הגדול. שמונה זוגות נואשים רוקדים את עצמם לדעת במשל נוקב על מהות הקיום האנושי. המחזה חודר אל מאחורי הקלעים של עולם הבידור ומביא תוכנית "ריאליטי" חושפנית, שבה זוגות רעבים ללחם מתחרים זה בזה עד מוות, רק כדי להשביע את רעבונם של הצופים לבידור ולמציצנות. מתחת ל"שואו" אותו מקבל הקהל, מעבר למפגני ריקוד מרשימים, בידור איכותי והומור מושחז, מסתתר עולם ציני ומנוכר, שבו החמלה האנושית מפנה מקום  לשיקולים כלכליים. ההפקה בשיתוף פעולה בין תיאטרון הקאמרי ותיאטרון חיפה היא עיבוד לרומן "הם יורים גם בסוסים" מאת הוראס מק'קוי.איפה: תיאטרון חיפהמתי: 11.7, בשעה 20:30למה: שלמה בראבא» "הם יורים גם בסוסים" - לכל הפרטים"הם יורים גם בסוסים" (צילום: דניאל קמינסקי)יום שישי: "גלם" במסע לשורשי המשפחה גיורא ארליך, קולנוען במשבר, מגיע מתל אביב לבית ילדותו במושב כדי לצלם סרט דוקומנטרי. גלם היא טרגיקומדיה משפחתית על אבא, אמא, שני בנים וכלב שמחפשים את מה שהלך לאיבוד. איפה: תיאטרון תמונעמתי: 12.7, בשעה 20:00למה: כי כולנו מחפשים» "גלם" - לכל הפרטים"גלם" (ציור: דורית כהן)

יום שבת: עולם החשפנות על הבמה בתיאטרון הסימטה עלמה מכירה את מיקי מאז היו ילדות. היא מאוהבת בה. כשהן עוברות לגור יחד בעיר הגדולה, עוזבת מיקי את עלמה לטובת בחורה אחרת. עלמה, בדיכאון עמוק, בורחת לעולם החשפנות, שם בין תאי ההצצה, מקום שבו אף אחד לא באמת מתענין במה היא חושבת, היא נלחמת לחיים ולמוות על זהותה, ויוצאת למסע של חשיפה ולידה עצמית.

איפה:תיאטרון הסימטהמתי: 13.7, בשעה 21:00למה: סיפור אהבה שהסתבך» "פיפ" - לכל הפרטיםחיפוש עצמי שהרחיק לכת. "פיפ" (צילום: אורית סער)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ