הצמצם הבוער: הצוענים של סופי מוסקוביץ'

הצמצם יוצא למסע בעקבות הרקדנים של חיפה וגם פוגש את משה אופניק בתיאטרון תמונע . יומן תרבות מצולם

ארל'ה הצמצם הבוער, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ארל'ה הצמצם הבוער, עכבר העיר

האולם מצוחצח, האורות מכוונים וכולם עסוקים. פרימיירה או מופע השקה זה לא מקום בו צלם יכול להסתובב ולעשות ככל העולה על רוחו. העובדים לחוצים, הטאלנטים מלאי אגו ובאופן כללי האווירה לא מזמינה עיניים מבחוץ. אבל הצמצם הבוער לא נרתע ונכנס אל אחורי הקלעים (וקדמתם) של התיאטרון, מופעי המוזיקה הגדולים ושאר אירועי תרבות. הוא תופס אותם ברגעים אינטימיים בהם הם מתאפרים, מתלבשים, מתחבקים ומופיעים.השבוע יצא הצמצם לבקר את הסדנא להכשרת רקדנים בחיפה וחזר עם חוויה משולשת בערב אחד ששמו "9 - ב'". הצמצם הביא טעימה כדי שתוכלו לעקוב.

הצמצם ביקר בתיאטרון תמונע וצפה ב"שיעור לדוגמא" בבימויו של שמואל וולף. הצמצם מספר על חוויה מרנינה כשעל הבמה הוא מבחין בז'יל בן דוד, המוכר יותר בתור משה אופניק מרחוב סומסום. בן דוד מגלם את הפרופסור והצמצם לא הפסיק לצלם.

"אגדת צוענים" היא עיבוד שעשו שחקנים מבית הספר למשחק של סופי למחזהו של ניסים אלוני "צוענים של יפו". הצמצם מדווח על בימוי מרענן של בוגרת בית הספר ירדן גלבוע ואף מאפשר הצצה קטנה. ותיעודים נוספים משבוע התרבות של הצמצם:דן תורן בהופעת טרום השקה של הדיסק החדש שלו בקפה קאמרישעלת נפוצה משיקה אלבום בכורה (ל.נ.צ.ח.) בגדה השמאליתמיכל מזר מתארחת אצל הגרוב אמבסדורז באברקסס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ