המלצות במה לשבוע: יריות וקיזוזים

יפתח אופיר הוא מתבגר אלים ושמואל וילוז'ני הוא דתי ימני ומתנחל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: האלימות בבית הספר מגיעה לקאמרי

קבוצה של שמיניסטים בבית ספר פרטי מתכוננת לבחינות הבגרות. תלמידה חדשה מושכת את תשומת לב הבנים ומסעירה את הרוחות הסוערות ממילא. המתח והתחרות, המרדף אחר הישגים, התלישות, האהבות הנכזבות ומשברי הזהות הרגילים לכאורה, הופכים לפצצה מתקתקת. צעד אחר צעד, האלימות הרוחשת מתחת לפני השטח מגלה את פרצופה וספריית בית הספר הופכת לזירת אסון.

המחזאי סיימון סטיבנס כתב את המחזה "פאנק רוק" בהתבסס על נסיונו כמורה, ותיאר את היצירה כ"נערי ההיסטוריה על קראק". עכשיו המחזה עולה בהפקת תיאטרון הקאמרי, בבימויו של משה קפטן, תרגומו של דניאל אפרת ובכיכובם של יפתח אופיר, אילנה באואר, עזרא דגן, כנרת לימוני, יובל סגל, אודי רוטשילד, רונה לי שמעון ודן שפירא.

"פאנק רוק" - יום א' ה-24 במרץ, 20:30, הקאמריהמרדף אחר הישגים והאהבות הנכזבות. "פאנק רוק" (צילום: אתר הקאמרי)

יום שלישי: סקס וארץ ישראל השלמה בקאמרי

כנסת ישראל, ערב הצבעה גורלית על פינוי מספר ישובים ביהודה ושומרון. העם והכנסת חצויים והמחלוקת מאיימת להתדרדר למלחמת אחים. מצב הקולות הוא של שוויון וכל קול קובע. כמה שעות לפני ההצבעה ההיסטורית נעלמים לפתע חברת הכנסת תמרה ירדן וחבר הכנסת בני שבות. כל המאמצים לאתר אותם נכשלים, לא ידוע היכן מקום הימצאם ומדוע הם נעדרים. השניים מתעבים אחד את השניה, מתעמתים ומשמיצים על כל במה אפשרית. היא מהאופוזיציה, הוא מהקואליציה. היא אשה ליברלית פנויה שמאלנית ותל אביבית, הוא גבר דתי נשוי ימני ומתנחל. לא יעלה על הדעת שמעבר ליריבות הפוליטית והאישית מסתתר לו סוד.

אילן חצור כתב קומדיה ישראלית מקורית על היצרים, המזימות והפיתויים שמאחורי הקלישאות של הפוליטיקה הישראלית בשם "קיזוז". שמואל וילוז'ני נכנס לדמות הימני המתנחל ולימור גולדשטיין מגלמת את אוייבתו המושבעת, כאשר מופיעים לצידם יואב לוי, אבי טרמין, ארז כהנא, אודיה קורן, מורן קל ורוני שובל ועל הבימוי אמון אלון אופיר.

"קיזוז" - יום שלישי ה-26 במרץ, 20:30, תיאטרון ירושליםכל קול קובע. "קיזוז" (צילום: יוסי צבקר)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ