מתפוחים מבריקים ועד פנטזיות הזויות: כל מה שצפוי לכם בפסטיבל Smallבמה

הוראות הפעלה לבן הזוג, עימות עם המוות והארעיות, סופר שמחפש אחר השראה וגם תפוחים אדומים מבריקים. פסטיבל Smallבמה קופץ לבקר ומחזיר את הצבע האדום המבריק ללחיים 

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

פסטיבל "Smallבמה" חוזר למקסיקו. זאת אומרת, לבניין "מקסיקו" הידוע כפקולטה לאמנויות באניברסיטת תל-אביב, והוא יתקיים בין ה-13.10.13-17.10.13 החל מ-18:00. » פסטיבל Smallבמה - לכל הפרטיםהפסטיבל פועל זו השנה ה-12, והוא מעניק במה להפקות שנכתבו ובוימו על ידי סטודנטים ובוגרים של החוג לאמנות התיאטרון באוניברסיטה. לצד ההצגות מתקיימים אירועי חוצות, מיצגים והופעות של הרכבים מוסיקליים. הפסטיבל מציע לקהל חמש הפקות חדשות המוצגות כל אחת כעשר פעמים במהלך שבוע הפסטיבל. מחיר כרטיס: סטודנט - 20 ₪. אורח - 30 ₪. הכניסה להופעות ולאירועי החוצות ללא תשלום. ההצגות המשתתפות:

"הוראות הפעלה"

אישה צעירה הוזה בעיני רוחה את בחיר ליבה, בוראת אותו ומנכיחה אותו.  כשמיטשטשים הגבולות בין מציאות לדמיון, בין המצוי לרצוי והגבר מתחיל להתנגד להוראות ההפעלה שלה, היא נאלצת לבחור בין הפנטזיה למציאות, בין אידיאל האהבה ומימושה. 20:30, 21:30, חדר 121, לאורך כל ימי הפסטיבל.

"מתחת לעור"

תל אביב. 1991. כתבת גרמניה צעירה מתדפקת על דלתה של ניצולת שואה וחוקרת אודות רומן סודי שהתרחש בין אסירה למפקדת שלה. בערב סוער אחד, בין אזעקה לאזעקה, עולות רוחות העבר, סודות משפחתיים ושאלות של מוסר ואהבה. דרמה אנושית המבוססת על סיפור אמיתי.18:30, 21:00, חדר 206 ב', לאורך כל ימי הפסטיבל."נבכים"

בחור צעיר נאלץ להימלט לעיר מקלט לאחר רצח שביצע בשגגה בעודו מנסה להציל אדם חף מפשע. בעיר המקלט הוא נאלץ להתמודד עם תהליך טיפולי שנכפה עליו, שחושף קרעים במשפחת המטפל וסבך משפחתי מוסתר. עבר ועתיד, מחילה ונקם, נשים וגברים מוצאים עצמם בקלחת בה צפים ארועי והרגלי העבר שנשכחו זה מכבר.19:45, 21:00, חדר 206 ב', לאורך כל ימי הפסטיבל.מבקש מקלט. מתוך "נבכים". (צילום: שרה ג'בהרי)"סימנים"

בעולם שבו אנו נמצאים רק לשנייה אחת בים הזמן, מכתיבים המיליונים שמסביבנו את חוקי חיינו ומותנו. אלו סימנים נשארים עלינו ואלו סימנים אנו משאירים על העולם? עד מתי, אם בכלל, אנחנו ניזכר? המופע מתעמת עם הארעיות של האדם, הפחד מהמוות והצורך בזיכרון. 19:30, 22:00, אולם קראוטהמר, חדר 207 ב', לאורך כל ימי הפסטיבל."תפוחים אדומים מבריקים" סיפורו של סופר מתחיל המוצא את השראתו במסע בדרכים באמריקה שלאחר מלחמת ויאטנם נשזר בסיפור של משפחה אמריקאית שפצעי המלחמה והמשבר הכלכלי שמלווה את סיומה מרסקים את שגרת חייה. סיפור חייו של ריימונד קארבר ועיבוד לסיפור קצר שלו נשזרים יחדיו על מנת להציג את סיפורה של אומה שבורה ומדממת המנסה להתאושש מזוועות המלחמה. דרמה ספרותית מקורית בעקבות היצירה "תפוחים אדומים מבריקים" מאת ריימונד קארבר. 18:15, 20:45, אולם קראוטהמר, חדר 207 ב', לאורך כל ימי הפסטיבל.ריימונד קארבר במיטבו. "תפוחים אדומים מבריקים" (צילום: נופר ברקול)

"לבדנו ביחד"

קריאה מבוימת.8 אפיזודות על אנשים שמתחברים כדי להתנתק ומתנתקים כדי להישאר אנושיים, בעולם בו לא תמיד ברור איפה מתחיל האדם ונגמר המכשיר.אולם 121, 13, 15, 17 באוקטובר, 18:30. 16 באוקטובר, 20:30.

דנה ידליןמופע מוזיקלי תיאטרלי במילים וצ'לו, מאת אמנית הספוקן וורד דנה ידלין והמוזיקאי יונתן ניב. בימת tau music, 14 באוקטובר, 19:00.

"ודן?"מבוסס על סיפור אמיתי. ב-12.5.2004 יצאה קבוצה של שבעה צעירים ישראלים לשיט רפסודות בנהר הטואיצ'י בבוליביה. ב-16.5.2004 נפל דן רוזנבך למים ונעלם. גופתו לא נמצאה עד היום. שמונה שנים לאחר היעלמותו של דן, תהילה, אחת ממשתתפות השיט, עדיין מנסה להבין מה בדיוק קרה שם ואיך. בהדרגה היא חושפת את סיפור היעלמותו, ניסיונות החילוץ ודרכי התמודדותה עם הטראומה שחוותה.מוקדש באהבה לזכרה של אלה דן.אולם 121, 16 באוקטובר, 18:30.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ