השבוע על הבמה: ללוש את הרגש

בוגדים מקבלים את ענשם, חנוך לוין נשאר צעיר ברוחו, לחם לבדו מחולל קסמים והגוף האנושי מפתיע שוב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: הבהלה לאמת

לאליס יש נקיפות מצפון והיא מתלבטת האם לסיים את הרומן הסודי שהיא מנהלת עם מישל. היא דורשת ממנו שיגלה את האמת לאשתו ואם לא - היא תספר אותה לבעלה, חברו הטוב של מישל. הבחור נבהל ומאבד את העשתונות, הוא רץ אל אשתו כדי להתוודות, רק כדי לגלות שהאמת על הבגידה שלו הוצאה ממנו במרמה.איפה: מוזיאון ארץ ישראל.מתי: 15 בספטמבר, 20:30.למה: כדי להביך את מישל בפומבי.» האמת - לכל הפרטיםכל האמת ורק האמת. "האמת" (צילום: דניאל קמינסקי)יום שני: חנוך לוין מתחיל פרק ב'

ביום בהיר אחד מחליט יונה פופוך שחיי הנישואין עם לביבה שלו הם כבר "לא". הוא יוצא למצוא חיים אחרים ואולי אהבה חדשה. כך מתחיל "מלאכת החיים" של חנוך לוין. אגדה לילית העוסקת באפשרות להגשים את החלום המקנן בכולנו: להתחיל בחיים חדשים גם בגיל לא כל כך חדש.איפה: בית שמואל, ירושלים.מתי: 16 בספטמבר, 20:30.למה: כי אף פעם לא מאוחר מדי.» מלאכת החיים - לכל הפרטיםלביבה היא כבר "לא". "מלאכת החיים" (צילום: דניאל קמינסקי)יום שלישי: לחלום על לחם 11 שחקנים חרשים-עיוורים לוקחים את הקהל למסע קסום בעולמם המיוחד, במחוזות החושך, הדממה וה...לחם. סביב ציר הזמן של לישת הבצק, התפתחותו ואפיייתו על הבמה נוצר מפגש חד פעמי בין השחקנים לקהל. הקהל חוזר ביחד עם השחקנים אל זכרונות מוכרים, חולם חלומות נשכחים וחווה מחדש את רגעי האושר הקטנים. ביד בוטחת לוקחים השחקנים את הצופה לעבר רגעים שבין מציאות ודמיון, בין הנשגב והמגוחך, ותמיד מחזירים את הצופה לדבר הבסיסי - אל הלחם, אל הגעגועים לבית.

איפה: מרכז "נא לגעת".מתי: 17 בספטמבר, 20:30.למה: בגלל הריח, בגלל הלחם, בגלל השחקנים.» לא על הלחם לבדו - לכל הפרטיםריח של געגוע הביתה. מתוך: "לא על הלחם לבדו" (צילום: לירון אלמוג)ארכיאולוגיה של הגוף על הבמה שני מופיעים חשופים לחלוטין. על בסיס זה נתפרת תנועתיות ראשונית המשתמשת בגוף כחומר לבניית זרם של סצנות ומקטעים לא שגרתיים. כך נוצר פסיפס הבוחן את התרבותי שבגוף ואת הגופני שבתרבות. שעה עם אוכלי-כל יכולה להדמות לשעת ביקור באתר ארכיאולוגי גופני, אנושי ופרפורמטיבי.

איפה: תיאטרון תמונע.מתי: 17 בספטמבר, 20:00.למה: כדי להיחשף קצת יותר.» שעה עם אוכלי-כל - לכל הפרטים

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ