המלצות במה: פותחים את השנה בצחוק גדול

גברים מרכלים על זוגיות, ישראל קטורזה פותח את השנה בצחוק ותיאטרון הסמטה עם סטנדאפ מחתרתי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: להתחיל את השנה החדשה בצחוק

במופע הסטנדאפ שלו, מציב ישראל קטורזה מראה חדה מול אורחות היומיום ובעיקר מול מערכות יחסים. הוא בוחן בקפידה את ההבדלים בין גברים ונשים, ומנסה לברר איך למרות הכל אפשר להצליח לחיות ביחד. עם טיימינג מדויק ומימיקות פנים שאי אפשר להעתיק, מצליח קטורזה להשכיח מהקהל את שגרת היומיום על ידי כך שהוא פשוט מדבר עליה.איפה: זאפה אמפי שוני, בנימינה.מתי: 5 בספטמבר, 21:00.למה: כי אם כבר נכנסנו לזוגיות ממוסדת, למה שלא נצחק על זה?» ישראל קטורזה - לכל הפרטיםישראל קטורזה מתרגז ב"מועדון לילה":

יום שישי: הלל מיטלפונקט חוזר לפראג

"אז, בפראג" היא דרמה על ידידות אמיצה ומאבקה בגלגלי ההיסטוריה. על תקוות שנתבדו, אידיאולוגיות שפשטו את הרגל, אהבות נכזבות וסיפורי ריגול מתעתעים. בערב קום המדינה, גבי ספקטור נשלח על ידי ההגנה לפראג למסע רכש של כלי נשק עבור צבא המדינה שבדרך. שם מתאהב גבי, הציוני הנלהב, בצעירה צ'כית יפהפייה, וקושר ידידות אמיצה עם מדען צ'כי צעיר וקומוניסט נאמן, אך כשסודות אפלים נכנסים לתמונה, הופכת החברות בין השניים למאבק לחיים ולמוות. איפה: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב.מתי: 6 בספטמבר, 21:30.למה: כי פראג, כי דרמה, כי מיטלפונקט.» אז, בפראג - לכל הפרטים

אז, בפראג (צילום: גדי דגון)יום שבת: הגברים בוכים בסטנדאפ 

"אחד בראש, אחד בלב" מאחד שני גברים שעברו את גיל השלושים, אייל נרדי ואורן יאדגר. האחד נשוי באושר עם ילד ופרנסה טובה והשני - לא. הם החליטו לא לשתוק עוד. אורן יאדגר, לאחר שעבר צנתור, 8 אקו-לב, 2 סי-טי ופרידה, פותח את ליבו וצוחק על הכול - זוגיות, מחלות, פסיכיאטרים, סקס ומה שביניהם. אייל נרדי נעזר בהקרנות וידיאו, סאונד והפתעות נוספות כדי לאפשר לקהל להציץ אל עולמו.איפה: תיאטרון הסימטה, יפו.מתי: 7 בספטמבר, 21:00.למה: כי לתיאטרון הסימטה תמיד יש קלפים טובים בשרוול.» אחד בראש, אחד בלב - לכל הפרטיםאחד בראש אחד בלב (צילום: אילה ברסלר ושרון לנגר)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ