השבוע על הבמה: תחרות גוונים במחול מתחילה

בסוזן דלל מצדיעים לאמנות צעירה, שלל שירי וודי גאת'רי עולם על הבמה ויהודים וערבים עושים כבוד למחמוד דרוויש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: עושים כבוד למחמוד דרוויש

"עיניים" הוא מסע תיאטרלי מוזיקלי של שלוש שחקניות, שחקן ומצלמה בעקבות השירים של המשורר מחמוד דרוויש. בדרכם פוגשים השחקנים את המשורר ואת עצמם. דרך היכרות עם אמו של המשורר, עם המורה הנערצת שושנה ודרך הפגישה המחודשת עם האהובה היהודייה ריטה. המופע המוזיקלי מבוצע בשתי שפות, עברית וערבית על ידי שחקנים ויוצרים ערבים ויהודים, ומלווה בשירה של מירה עוואד. 

איפה: תיאטרון יפו-מרכז תיאטרון ערבי-עברי, יפו העתיקה.מתי: 25 באוגוסט, 20:30.למה: איחוד לבבות.

» עיניים - לכל הפרטים

יום שני:  חזרה למחוזות הבלוז

"Woody Sez" הוא מחזמר על חייו של וודי גאת'רי, שנחשב למשורר העממי הגדול ביותר של אמריקה. המחזמר מספר את סיפור חייו של גאת'רי מילדותו באוקלהומה, דרך מסעותיו בקרב מהגרי עבודה, נוודים ואמנים. המופע גם מספר את סיפורה של ארצות הברית כולה, בתקופת השפל הגדול, תנועת הפועלים ומלחמת העולם השנייה. וודי גאת'רי ושיריו המפורסמים. המופע מוצג בשפה האנגלית.

איפה: צוותא, תל אביב.מתי: 26 באוגוסט, 21:00.למה: הרבה מוזיקה טובה.

 » Woody Sez - לכל הפרטים

יום שלישי: רומנטיקה באוויר

"מדליה להארי" היא קומדיה רומנטית העולה לראשונה בישראל. גב' פלדמן, פנסיונרית המתגוררת בבית הורים, מעריצה את בנה הארי, חזאי טלוויזיה יצירתי. היא מתאהבת במפתיע במני, ושניהם מגיעים לביקור בלתי צפוי אצל הארי וזוגתו. המפגש המפתיע של שני הזוגות חושף את חולשתו ומערומיו של הדור הצעיר. 

איפה: בית ציוני אמריקה, תל אביב.מתי: 27 באוגוסט, 20:30.

» מדליה להארי - לכל הפרטים"מדליה להארי" (צילום: דניאל קמינסקי)

יום רביעי: תחרות "גוונים במחול" מתחילה

תחרות גוונים במחול 2013 נפתחת במרכז סוזן דלל, ותמשך עד ה-31 באוגוסט. מופע הפתיחה יורכב מעיבודו של הלל קוגן ליצירה "פולחן האביב" ברצף תמונות דרמטי ותוך צייתנות לסטרווינסקי. ביצירה מתגלם האביב כזמן קצוב, הזדמנות דחופה למימוש יצרים ולכיבוש. ולאחר מכן סשן אילתורי ל"פולחן האביב" בהנחיית עידית הרמן, בו יקחו חלק 11 רקדנים ויוצרים שיתמודדו עם היצירה.

איפה: סוזן דלל, תל אביב.מתי: 28 באוגוסט, 21:00.למה: עושים כבוד ליצירה צעירה.» גוונים במחול 2013 - לכל הפרטיםניקוי פסח. "פירורי פרידות במשקל כבד" מאת סמדר גושן (צילום: גדי דגון)

יום רביעי: אורי חזקיה כובש את ירושלים אורי חזקיה מדבר על ישראלים, ישראליות ומה שביניהם. המופע משלב הומור עם קטעי נונסנס ובידור. ביום רביעי הוא יופיע בזאפה ירושלים.

איפה: זאפה ירושלים, תל אביב.מתי: 28 באוגוסט, 21:30.

» אורי חזקיה  - לכל הפרטים

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ