הבוגדים והנאהבים: יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ חוזרים לשחק ביחד בהצגה חדשה

שני השחקנים שהכיר על הבמה חוזרים לשתף פעולה בהצגה חדשה על זוג שנפגש בחשאי כדי לנאוף. אם כבר לבגוד, אז לעשות את זה עם אחד מהם

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יעל בר זוהר וגיא זוארץ
עכבר העיר

כדי לשרוד את המכה ה-11 שהנחית אלוהים על בני האדם - נישואים - חייבים לתבל את מערכת היחסים. את זה יודע כל זוג שנפגש על מדרגות הרבנות ומנסה להבין איפה טעה. אבל יש זוגות שחיים את התיבול הזה יום יום, ואשכרה מצליחים להישאר נשואים, מאושרים ושפויים. אחד הזוגות האלה, ואולי הנוצץ שבהם, הוא יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ. אם בשנים הקודמות הם תידלקו את היחסים עם פרידות ארוכות ורומנטיות בגלל יציאת זו-ארץ למשימות הנחיית "הישרדות", עכשיו הם מנסים את ההיפך - לעבוד ביחד, צמוד-צמוד, בהצגה חדשה. שני השחקנים, הדוגמנים וההורים המאושרים יככבו בהצגה חדשה בשם "פעם בחיים". מדובר על קומדיה רומנטית שזכתה להצלחה על בימות ברודווי ואף לעיבוד קולנועי, ועוסקת בזוג שנפגש לבגידה לילית חד פעמית, רואה כי טוב ומחליט להיפגש ולבגוד בכל שנה, באותו תאריך ובאותו מלון.

» עכבר במה
» לוח הצגות

ההצגה תעלה במסגרת תיאטרון הקומדיה בבימויו של אלון אופיר, תציג ברחבי הארץ ותעלה להצגת הבכורה שלה כבר ב-3 ביוני הקרוב. יב"ז וגז"צ נפגשו כידוע על במה של הצגה אחרת - "מרי לו", מחזמר סביב שיריו של המאסטר, צביקה פיק. השניים התאהבו בזמן החזרות להצגה, התחתנו ו-12 שנים מאוחר יותר פלוס שלושה ילדים, הם עדיין נשואים ומחייכים. אולי הדרך אל האושר הפוטוגני הזה עובר גם דרך בגידה, ואם כבר אז עדיף שזאת תהיה בגידה עם בת הזוג עצמה. רק שצריך גם לשגר כמה מילות אזהרה לזוג, בוודאי לאור נר האהבה שניצת וכבה בין האוהבים לשעבר והמשחקים יחד בהצגה משותפת אגם רודברג וגל אמיתי. בטוח שלשניהם זה לא יקרה, ועדיין לעבוד כל היום עם מישהו ואז לחזור איתו הביתה יכול להיות סיוט. אלא אם כן עושים את זה עם יעל בר זוהר. או בעלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ