בשורה משמחת: אולם חדש בהיכל התרבות תל אביב

בחודש אוקטובר הקרוב יושק האולם החדש של המוסד הותיק, שיכיל 400 מושבים, מערכת סאונד ותאורה מהמתקדמות בעולם ובעיקר הרבה מופעי מוזיקה ובמה

מנחה נופה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אולם צוקר - היכל התרבות תל אביב
חוויה משודרגת. אולם צוקר צילום: הדמייה
מנחה נופה

בימים בהם מוסדות התרבות בתל אביב שומעים הצהרות בדבר קיצוצים בתקציבהם, כגון הצהרתה של רגב בוועדת הכספים שהתקיימה בחודש שעבר - "בשנה הבאה יכאב למוסדות התרבות בתל אביב – ובגדול", אין דבר שיותר משמח מחידושו של בעיר. לרגל חגיגות ה- 60 למקום, יושק בחודש אוקטובר הקרוב אולם המופעים החדש – 'אולם צוקר', בתרומתם של רבקה סקר ועוזי צוקר, המכיל עד 400 איש. אולם המופעים החדש הוקם בהשקעה של כ-25 מיליון שקלים, עם מערכת סאונד ותאורה מהמתקדמות בעולם, וחידושו יאפשר תצורות הושבה שונות: החל מסידור מושבים קלאסי, המיועד למופע פרונטלי, דרך סידור טבעתי למופע זירה, והתאמה לאירועי תרבות ובמה, לטקסים, לימי עיון ולמגוון רחב של אירועים, וגם כאולם חזרות לתזמורת הפילהרמונית ולקונצרטים קאמריים של התזמורת הפילהרמונית, כיתות אומן והרכבים מוזיקליים שונים. 

»  - לכל הפרטים
»  - לכל ההצגות והכתבות
» 

תארח את קותימאן. קרולינהצילום: רון קדמי

לפתיחת החגיגות, תצדיע ב-12 באוקטובר התזמורת הפילהרמונית להיכל התרבות בקונצרט מיוחד, באולם ע"ש לואי ובניצוחו של מאסטרו זובין מהטה,  אשר ישחזר במדויק את הקונצרט הראשון שהפילהרמונית ביצעה ביום חנוכת היכל התרבות ב-1957. ב-13 באוקטובר יתקיים קונצרט קאמרי מיוחד ב'אולם צוקר' ולמחרת בשבת בבוקר קונצרט של הפילהרמונית לילדים. 

כחלק מההשקה יתקיימו גם הופעות מוזיקה מיוחדות במהלך אוקטובר. בין המופעים שיתקיימו תוכלו לשמוע בין השאר את שיארח את  (18 באוקטובר), במופע בו הוא יחשוף את שירי האלבום החדש (19 באוקטובר), מופע צהריים של שתארח את  (20 באוקטובר) ו שתארח את  במופע סיום חגיגי ב-21 באוקטובר.

»  - לכל הפרטים ומועדי ההופעות

תגובות