מנכ"ל הקאמרי שמוליק יפרח התפטר במפתיע בגלל "נסיבות משפחתיות"

יפרח כיהן בתפקיד כשנה בלבד. "סדרי העדיפויות מכתיבים קבלת החלטות לא קלות", מסר

מיה אשרי
מיה אשרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שמוליק יפרח
מיה אשרי
מיה אשרי

מנכ"ל תיאטרון הקאמרי, שמוליק יפרח, שנכנס לתפקידו רק לפני כשנה, הודיע היום (שישי) כי הוא נאלץ להתפטר מתפקידו. במכתב התפטרות שהעביר לחברי הוועד המנהל בראשות עו"ד עופר שחל, הסביר יפרח כי הוא עוזב את התפקיד "בשל נסיבות משפחתיות בלתי צפויות". עדיין לא ידוע מתי יסיים את תפקידו בפועל.

"קשה להסביר במלים את מידת הצער שאני חש, אולם יש נסיבות בהן סדרי העדיפויות מכתיבים קבלת החלטות לא קלות כגון זו", כתב במכתב ההתפטרות שלו. "אני מודה לכולם על ההזדמנות הנפלאה, על האמון והתמיכה. הקאמרי הוא התיאטרון המוביל בישראל. זכיתי בתקופה הקצרה בה כיהנתי כמנכל לחוות אישית את עוצמתו של התיאטרון, הובלתו האמנותית ואיכות עובדיו ושחקניו".

ראש העיר תל אביב־יפו, רון חולדאי, המשמש גם יו"ר מועצת תיאטרון הקאמרי, מסר כי הוא "קיבל בצער את הודעתו של שמוליק יפרח, אך כמובן מכבד את רצונו ומאחל לו הצלחה. מועצת הנאמנות והועד המנהל יפעלו יחד עם שמוליק יפרח והנהלת התיאטרון כדי שפעילותו המוצלחת של התיאטרון תימשך כסדרה עד לבחירת מנהל חדש".

יפרח, בן 54, נבחר לתפקיד בינואר 2017, והחליף את נעם סמל, ששימש מנכ"ל הקאמרי במשך 24 שנים. לפני כן שימש מנכ"ל תיאטרון באר שבע, וייסד את בית הספר למשחק גודמן בעיר. הוא נבחר מבין 17 מועמדים. " "ליפרח ניסיון ניהולי מעורר הערכה", נימקה הוועדה אז את הבחירה, "הוא איש עשייה עם רזומה מכובד, שהרשים את הוועדה בתוכנית עבודה מגובשת, עם דגש על קהלים חדשים וצעירים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ