מתלוננת שנייה הגישה תלונה במשטרה נגד מיקי גורביץ'

בתוך פחות מיומיים הגישו שתי בוגרות סטודיו ניסן נתיב תלונות במשטרה נגד המורה, שהתפטר לאחרונה מתפקידו בעקבות האשמות חדשות על פגיעה מינית

מיה אשרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיקי גורביץ'
גורביץ'. שתי תלונות במשטרה עד כה צילום: טלי מאייר

בוגרת נוספת של ניסן נתיב הגישה היום (שלישי) תלונה במשטרה נגד הבמאי והמורה מיכאל גורביץ'. פרטי התלונה אינם ידועים בשלב זה, אך מדובר בבוגרת שסיימה את לימודי המשחק שלה לפני כמה שנים. בכך היא מצטרפת לבוגרת טרייה יחסית, שהגישה תלונה ביום ראשון על התעללות נפשית, מרמה ובעילה תוך ניצול יחסי מרות.

גורביץ' התפטר לפני כשבועיים מתפקידו כמורה בסטודיו למשחק של ניסן נתיב, שם לימד במשך כארבעים שנה. ההתפטרות ארעה במהלך שיחת בירור שנערכה לו, בעקבות שלוש תלונות של בוגרות שהגיעו להנהלת בית הספר. 

כבר ב-2016 נחשף ב"הארץ" כי סטודנטיות בניסן נתיב, כמו גם שחקניות בתאטרון החאן, שגורביץ' שימש כמנהלו האמנותי, פנו להנהלות המוסדות השונים בגין התנהלותו של גורביץ. בין היתר תוארו מפגשים אישיים בביתו של המורה, שגלשו למגע פיזי לא רצוי, שיחות בעלות אופי מיני ועוד.

מיקי גורביץ' (במרכז) בחזרה בתיאטרון החאןצילום: ז'ראר אלון

אחת הפונות להנהלה אז היא הילה גלוסקינוס, שנחשפה בשבוע שעבר בשמה בשיחה עם חברת החדשות סיפרה על מפגשיה עם גורביץ'. בין היתר סיפרה כי במפגשים אישיים עמו נגע באגן שלה והזיז את ידו, וביקש שתשכב עליו. "הוא שכב על הרצפה, ביקש שאני אשכב עליו, אני לא רציתי, הוא התעקש, ביקש שאני אנסה את זה", סיפרה. "בסופו של דבר הוא מסכם - שהבעיה שלי היא שאני משאירה את האירוטיקה מחוץ למפגש, ושעליי ללמוד להביא את האירוטיקה לכל מפגש".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ