איתי שטרן
איתי שטרן

תיאטרון "הבימה" מסר היום שהשחקן טוביה צפיר אובחן כחולה קורונה. צפיר משחק בהצגה "גבעת חלפון אינה עונה" ב"הבימה".

בהודעה שהפיץ התיאטרון נכתב שצפיר, בן 74, נדבק בנגיף הקורונה ב–6 במארס אך תוצאות הבדיקה שאישרה זאת נמסרו לו רק אמש. צפיר שיחק בתיאטרון בין 7 ל–9 במארס וכל השחקנים שהופיעו לצדו באותם ערבים נשלחו לבידוד.

הנהלת הבימה הודיעה הבוקר לכל השחקנים המשתתפים בהצגה ולכל העובדים הקשורים אליה, שלפי נוהלי משרד הבריאות עליהם להימצא בבידוד עוד יומיים, לדווח למד"א על כך ולוודא שהם לא סובלים מתסמינים. מ"הבימה" נמסר עוד שעד כה איש מהשחקנים האחרים או מהעובדים לא אובחן כחולה קורונה.

צפיר, השוהה בבידוד ביתי תחת פיקוח רפואי, שיגר מסר לעוקביו בעמוד הפייסבוק שלו. בסרטון ביתי שצילם נראה כי מצבו טוב וכך גם העיד על עצמו. "אני במצב רוח טוב ומרגיש טוב, הרבה יותר טוב. אני מקווה שבמהרה בימינו אצא מזה ואחזור להופיע על הבמות ובטלוויזיה כדי לשמח ולבדר אתכם", אמר.

מלבד הופעותיו בתיאטרון השתתף צפיר גם באירוע פורימי בנס ציונה ב–10 במארס, שם הצטלם עם ראש העיר, שמואל בוקסר, שנכנס אף הוא לבידוד. טל מוסרי, שבא במגע עם צפיר, ייאלץ לשהות בבידוד בימים הקרובים.

צפיר הוא איש הבידור הראשון בישראל שנדבק בנגיף הקורונה, אך אמנים רבים שהו בבידוד, אחרי שחזרו מחו"ל או נחשפו לחולים אחרים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ