תככים בעשירון העליון ועוד המלצות במה לסופ"ש

בית ליסין עם הצגה חדשה שמתחככת באצילות הממון, תיאטרון החדר בונה מציאות חדשה שבה היטלר עדיין בחיים ופלופנבאך וצופנהיים מגיעים לתיאטרון חיפה כדי לחנך את התושבים להיות אזרחים למופת

טל אימגור, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל אימגור, עכבר העיר

יום חמישי: מחנכים מחדש את חיפה הצטרפו לקונגרס הראשון לחינוך והטמעת ערכים מטעם הממשלה הפדרלית של גרמאוסטשטורמקאמפ. משלחת השגרירים בראשות פלופנבאך וצופנהיים תמצא, תאגד ותלכד מנהיגים. היא תיצור רפורמה רחבת היקף המציעה מארג של שינויים מתוך גישה רדיקלית. שינוי אמיתי משמעותו תיקון הפרט, יצירתו של אדם חדש, על אדם, בתהליך של "חינוך מחדש". זוכת פסטיבל עכו 2010 מגיעה לאודיטוריום חיפה, לסוף שבוע של הנחלת ערכים ושינוי סדרי עולם.פלופנבאך וצופנהיים - יום ה' ה-5 בינואר ב-18:00 ו-20:30, ויום שבת ה-7 ביונואר ב-20:30, תיאטרון חיפהפלופנבאך וצופנהיים למען אומה חדשה וטובה יותר (צילום: אייל לנדסמן)

יום שישי: עולם מקביל בו היטלר עדיין חי תיאטרון החדר מספר סיפור בו היטלר לא מת בבונקר שלו בברלין ב-30 באפריל 1945, כפי שמקובל על פי עדויות היסטוריות. הכפיל שלו מת במקומו והוא עצמו נמלט וחי בהסתר. עתה הוא זקן וימיו ספורים. הוא מפתח הזיה שבה הוא מגיע למדינת ישראל והיהודים הורגים אותו, ואז מתעוררים כל הנאצים הרדומים בעולם, פותחים במלחמת עולם סופית והמוות שלו מסמן את תחילת סופו של העולם כולו. במהלך ההצגה היטלר וגם קוואקר, בלונדי ואווה הקהל נחשף לתולדות חייו של הרודן, מנקודת מבט בדיונית של עצמו, שנות חייו בבתי מחסה לחסרי בית טרם עלייתו לשלטון, הידיד היהודי שלו, הרופא היהודי של אמו, פרשת אהבתו לאחייניתו-למחצה, מערכת היחסים המעוותת עם אווה בראון, הצמחונות ואהבתו למתוקים, קיטש ומוות.היטלר וגם קוואקר, בלונדי ואווה - יום ו' ה-6 בינואר ב-14:00 ויום שבת ה-7 בינואר ב-20:30, תיאטרון החדרהיטלר כקשיש הוזה (צילום: גיבסון)

יום שבת: בית ליסין ואצולת הממון הישראלית אלכס הצעיר והשאפתן הוא עוזרו ל"עניינים כלליים" של מקסי, אוליגרך ישראלי שטוף רחמים עצמיים. אלכס היתום, שחווה ילדות עשוקה בדירת חדר וחצי בתחנה המרכזית הישנה, מנסה לפצח את סוד העושר והאושר של חברת המתעשרים החדשה בארץ ולמצוא גם לעצמו מקום בצמרת. בדרך לשם הוא מתאהב בבתו הנשואה של הבוס, בוגד בחברו הלום הקרב, נבגד על ידי אשתו האמנית ויושב שבעה על סבתו הקומוניסטית והמתנשאת.מקסי ואני של בית ליסין היא קומדיה סאטירית על אהבה וכסף, עסקים ואמנות ועל אצולת הממון הישראלית.מקסי ואני - יום שבת' ה-7 בינואר, 20:30, מוזיאון ארץ ישראלצרות של עשירים. מקסי ואני (צילום: דניאל קמינסקי)

כתבות מומלצות

פרופ' ינאי עופרן , במעבדת ביולוג'יק דיזיין ברחובות

במעבדה קטנה ברחובות נולד הנוגדן הראשון בעולם שנוצר על ידי מחשב

עדי גרתי

זאת הייתה תשובה מושלמת - כך מסבירים "כיבוש" ב-25 מילים בלבד

אפרת גוש. המאבק לא נשלם

השיר של אפרת גוש נובע מהקרביים של מלחמתה בהתמכרות לאלכוהול

נאסים שומאן בביתו, השבוע. הוא וחברו לא נטלו חלק פעיל בהפגנה, רק הלכו על הכביש

שני סטודנטים הלכו להם, ולפתע חיילים המטירו עליהם אש כבדה

לימודים הומניסטיים לנוער באוניברסיטת בן-גוריון. תוכנית הלימודים לכיתות ו'־ט' מתמקדת ב"הסברה"

מי האנשים שחיו כאן לפני הצלבנים? לתלמידי ישראל אסור לדעת

כתבות שאולי פספסתם

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?