הצמצם הבוער: פורנו בתיאטרון תמונע

תיאטרון תמונע נכנס לחנות לאביזרי מין, כל כוכבי הפרינג' המרקדים באירוע אחד מאחד ועידו תדמור ורייצ'ל ארדוס בעבודת מחול חדשה. יומן תרבות מצולם

ארל'ה הצמצם הבוער
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ארל'ה הצמצם הבוער

האולם מצוחצח, האורות מכוונים וכולם עסוקים. פרימיירה או מופע השקה זה לא מקום בו צלם יכול להסתובב ולעשות ככל העולה על רוחו. העובדים לחוצים, הטאלנטים מלאי אגו ובאופן כללי האווירה לא מזמינה עיניים מבחוץ. אבל הצמצם הבוער לא נרתע ונכנס אל אחורי הקלעים (וקדמתם) של התיאטרון, מופעי המוזיקה הגדולים ושאר אירועי תרבות. הוא תופס אותם ברגעים אינטימיים בהם הם מתאפרים, מתלבשים, מתחבקים ומופיעים.לפני שנים הצמצם צילם באוניברסיטת תל אביב הצגה אותה ביים אדוני מורי ורבי פרופ' שמעון לוי, ושיחקה בה אור נדב. נדב אז הייתה סטודנטית למשחק. בשבוע שעבר צילם הצמצם את פורנו שביימה אותה נדב בתיאטרון תמונע. המחזה מתרחש בחנות לאביזרי מין, שם פוגש המוכר באישה נשואה עם סודות מודחקים. דרכה, ודרך ההשתקפות שלו בה הוא מגלה גם את חולשותיו שלו. לאט לאט הם מתקרבים ומנסים לפתור את ה ''אישיוז'' בחייהם. חזרה פתוחה לתקשורת עבור הצמצם זו תמיד שמחה גדולה. יש לו חופש לעבוד כרצונו ולפי צרכיו. הוא לא מפריע לאף אחד. באירוע הספיציפי הזה היה מדובר בנבחרת הכוכבים של הפריג' המפזז. ''הביאו את הגוף'' מייצר עבור הקהל חווייה אינטימית וכמעט פורנוגרפית של תהליך היצירה החזותית בת זמננו. בחלל בו יערך האירוע כמעט מרחק בין הקהל ליוצרים. ב''הביאו את הגוף'' יוכל הקהל להסתובב בין היוצרים ולראות את תהליך היצירה והתפתחותה בתלת מימד ומכל זווית. האירוע יתקיים בגלריה הראל ב-12-13.9, פתיחת דלתות ב-20:00. משתתפים: אריאל כהן, נבו רומנו, רוני הלר, ניקולס קסקליאר מרקיז, מתי הראל, דיוויד מוזס, גיל לביא ,תמר אור, דידי ארז, תמרה ארדה, סהר עזימי, אבי נבו, תום קרסני וירון מילגרום. אוצרות: טל פורת ואנה ויסמן.

הצמצם מאוד אוהב לצלם את עידו תדמור. זה מתחיל בחדר ההלבשה, אין לחץ לפני הופעה ואין מתח. כל אחד יודע את תפקידו ואת מיקומו (אחרת הוא עף), הדברים מסודרים וידועים וכיף לעבוד. and Mr. גרסת הכוריאוגרף היא עבודת המשך לסולו המקור שנכתב על ידי הכוריאוגרפית רייצ'ל ארדוס בהשראת הספר של רוברט לואי סטיבנסון ''ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד'', שלימים עובד למחזה ואפילו לסרט שבמרכזו אדם בעל אישיות כפולה – הצד הטוב והצד הרע. צולם בסוזן דלל.» עידו תדמור: "יש שאומרים שאני פנאט ומוקצן"תמר סון מתוך ערב מחול מאת יוני סוטחי. עם עידו תדמור, אוריין יוחנן, אילנה בלסן, קתרי סיפלוה, תמר סון ויוני סוטחי. מוצ''ש ה18.8, סוזן דלל 21:00. כשטלולה בונט חוגגת יום הולדת באוויטה כולם מתייצבים. (משמאל לימין) טלולה בונט, קיי לונג, עושרי, לולה טואלט, יונה פעמונה, דיווה די, ציונה פטריוט, קיארה דופלה.אחרי 20 שנה איגי עדיין רוקיסט בנשמתו, ומופיע כל הזמן עם להקתו ''הצללים'' והפעם באוזן השלישית.מתוך פסטיבל ניסוי כלים ה-9 בבית תמי. אוריין מיכאלי בקטע מתוך העבודה ''שקט''.

כתבות מומלצות

דיוקנאות של כתבת אל-ג'זירה שירין אבו אקלה בתערוכה לזכרה בעיר ג'נין, לפני כשבוע

חדשות היום, 25.5

קורס העריכה הדיגיטלית של הארץ

"הארץ" מוציא לדרך את המחזור השלישי של קורס העריכה הדיגיטלית

התאונה בכביש 6, הבוקר

חדשות היום, 24.5

רגב בוועדת הכנסת, בחודש שעבר

חדשות היום, 23 במאי

מתחם בדיקות קורונה בתל אביב, בינואר

חובת הבידוד למי שמתגורר עם מאומת לקורונה מבוטלת החל מהיום

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"