תיאטרון החאן מושבת בשל הצפה

נזק כבד נגרם למקום בעקבות שריפה שפרצה במתחם התחנה בירושלים בסוף השבוע. ההצגות שתוכננו להתקיים בו היום ומחר מבוטלות

יאיר אשכנזי
יאיר אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאיר אשכנזי
יאיר אשכנזי

תיאטרון החאן בירושלים יוסיף להיות מושבת היום (ראשון) ומחר בעקבות השריפה שפרצה במתחם התחנה הסמוך אליו בסוף השבוע וגרמה להפעלת מערכת הכיבוי ולהצפת האולם. בשל הנזק הכבד הודיע התיאטרון כי הצגות "הצוענים של יפו" שתוכננו להתקיים בו היום ומחר מבוטלות, וכי יש אפשרות שישוב לפעילות ביום שלישי הקרוב עם הצגת "תמונות מחיי הכפר".

השריפה החלה ביום שישי האחרון בארון חשמל באחת ממסעדות מתחם התחנה. היא התפשטה אל הגבעה שמעל אולם מתחם החאן ברחוב דוד רמז וחדרה לתוך אולם התיאטרון. מערכת הנתזים האוטומטיים אמנם פעלה ומכבי אש השתלטו על הדליקה, אך האולם הוצף במים.

דוברת התיאטרון דנה סוחוליצקי מסרה כי המערכות האלקטרוניות ובייחוד עמדת הסאונד ספגו נזק כבד כתוצאה מההצפה, שבעטיה כבר בוטלה אתמול הצגת "המקצוען" שאליה הוזמנו גם תושבי הדרום. למרות הנזק הטכני, תפאורת ההצגה לא נפגעה כלל.

תיאטרון החאן אחרי ההצפה, ביום שישיצילום: דוברות תיאטרון החאן

דני וייס, מנכ"ל תיאטרון החאן, מסר כי התיאטרון פועל להשבת האולם לפעילות במהירות האפשרית. "נגרם לנו נזק לא קטן, אך כפי שבמהלך כל השבוע הקשה שעבר עלינו לא הפסקנו להציג אנו מקווים כי גם בעקבות ההפסקה שנכפתה עלינו עקב השריפה נוכל לחזור במהרה להמשך הפעילות", הדגיש, "נעדכן בהקדם על המשך הפעילות ועל המועדים החלופיים להצגות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ