הפוגה הומוריסטית: ויגור עומר אדם עם פורטיס

מה משותף לעומר אדם, בוני טיילור ופורטיס? כולם חלק מתעשיית ההומור המשומנת של "הקליפים המילוליים". הרשו לעצמכם כמה דקות של אסקפיזם מהמציאות הקשה

אורין ויינברג, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורין ויינברג, עכבר העיר

הדעתנות הצעקנית שרווחת ברשתות החברתיות בימים האחרונים מוכיחה יותר מתמיד שיכולות להיות אלף ואחת פרשנויות לאותה מציאות, אבל יש דבר אחד שהוא בגדר תורה שאין לערער עליה - הקליפים המילוליים של נתן סבן. כשרואים ילד עם שמלה בקליפ של עומר אדם - זהו ילד עם שמלה ולא שום דבר אחר, כשחלון נפתח מתות ב"תותים" של אתניקס - אין איך להתווכח עם זה. עבור מי שעדיין לא נתקל בניצוץ הגאונות הקורע הזה, הנה חמשת הקליפים המילוליים החזקים ביותר שרצים ברשת, ויצליחו לספק הפוגה קומית קלה.» אמש במלחמה: 15 אלף איש דורשים תשובות» פלייליסט נעים לימים קשים » כשהמלחמה מגיעה ללונדון

עומר אדם - "הופה"

"יש לנו בריכה, רקדני נינג'ה, זה כבר לא קשור אך יש כאן ילד עם שמלה", באופן פיוטי זה נפתח הקליפ המילולי לשיר המסיבות "הופה" של עומר אדם. ולכל מי שתהה, אכן יש שם ילד עם שמלה. מבריק.

אתניקס - "תותים"

לצפות בקליפ הבא זה קצת כמו לצפות בפורנו של דיסני, או קצת כמו לאבד את הבתולין. השיר "תותים" לעולם לא יהיה אותו דבר אחר כך. נ.ב - מה באמת תמיר עושה שם עם היד?

לירן דנינו - "ללכת"

"פרצוף של סובל", "כפיל של תחת" "גבעול מלטף לי ת'ביצה" ו"אין לי מצופים אני לא נכנס כאן לשחות", הם רק חלק מפניני הלשון שנתן סבן שם בפיו של דנינו בשירו "ללכת", ובכך מסרס אותו לחלוטין מכל כבוד או גבריות. תענוג.

» המדריך להעלאת סף הכאב» במערכה הזאת כולנו מפסידיםדודו אהרון - "מילים פשוטות"

דודו אהרון, פעם הבאה שאתה פונה ליצור שיר אהבה נוגה, וודא שהוא לא נופל קורבן להתעללות מבית היוצר של הקליפים המילוליים. רמז: זה לא יתרום לתדמית המאהב הלטיני. להלן "מילים פשוטות", פשוטו כמשמעו:

ברי סחרוף ורמי פורטיס - "חלליות"

אולי אי אפשר לצפות הרבה מקליפ שגם ככה מופיע על רקע שומר מסך של ווינדואוס משנות ה-90. אבל היי, אלה פורטיס וסחרוף, איכשהו הם מצליחים להיראות אטרקטיביים גם בחליפות חלל. "חלליות" הנוסטלגי כמו שלא נצפה מעולם, וגם יוני בלוך בהופעת אורח:

קפיצה קטנה לחו"ל מדהים איך שכל טרנד חדש שמפציע בארצנו מיד הופך להיות מודל לחיקוי בחו"ל (עגבניות שרי, הלו?). גם לקליפ של קלאסיקת הקיטש "A total eclipse of the heart" של בוני טיילור נעשתה גרסה מילולית. דרמטית משהו.