פרס התיאטרון יתקיים בספטמבר אחרי שנדחה בגלל "צוק איתן"

יו"ר ועד עמותת הפרס, איתמר גורביץ, הודיע כי האירועים יתנהלו במתכונתם המקורית. טקס הענקת פרסי התיאטרון יתקיים ביום שישי ה-12 בספטמבר במרכז עינב בתל אביב בהנחיית אודיה קורן

תמר רותם-צרובה
תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם-צרובה
תמר רותם

אירועי חג התיאטרון הישראלי לשנת 2013, שבוטלו בגלל מבצע "צוק איתן" יתקיימו בספטמבר. יו"ר ועד עמותת הפרס, איתמר גורביץ, הודיע כי האירועים יתנהלו במתכונתם המקורית. טקס הענקת פרסי התיאטרון יתקיים ביום שישי ה-12 בספטמבר במרכז עינב בתל אביב בהנחיית אודיה קורן. ערב לפני כן תתקיים באותו המקום סדרת אירועים מקדימים, ובהם "הסטודיו למשחק" בהנחיית עודד קוטלר שיוקדש למלחין דובי זלצר, שיזכה השנה בפרס מפעל חיים מטעם פרס התיאטרון. אירועים נוספים: דיון על מצב התיאטרון, ואירוע שבו שחקנים יעלו מבחר קטעים מהצגות.

האירועים המקוריים שנקבעו לסוף יולי (25.7) נדחו בשל התפתחות המבצע בעזה. "אין מצב רוח לחגיגה", אמר אז איתמר גורביץ יו"ר ועד עמותת פרס התיאטרון. עם ההפוגה, הפסקת האש, שוך הקאסמים ויציאת צה"ל מהרצועה, החליטו בוועד העמותה, בתיאום עם התיאטרונים המשתתפים באירועי חג התיאטרון, שהגיע הזמן לקבוע תאריך חדש.

איתמר גורביץ. ייתכנו שינויים במשתתפיםצילום: אלון רון

עם זאת, ייתכנו שינויים קלים בהרכב המשתתפים, ביטולים של מנחים כמו גם תוספות. כך למשל אילנה דיין שהיתה אמורה להנחות את הדיון על מצב התיאטרון, תתחיל בספטמבר את העונה החדשה של התוכנית "עובדה" ולא ברור עדיין אם תהיה פנויה. לעומת זאת, מייק בורשטיין, שמגיע בספטמבר לשחק ביידישפיל במחזמר "רביזור" מאת גוגול, יופיע בסטודיו למשחק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ