שחר בוצר מסיים את תפקידו כמנכ"ל ארגון השחקנים שח"ם

תקופת ניהולו התאפיינה באקטיוויזם והתברכה בהישגים רבים למען השחקנים. יחליף אותו אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים הארצית

תמר רותם-צרובה
תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם-צרובה
תמר רותם

לאחר שלוש וחצי שנים בתפקידו כמנכ"ל ארגון השחקנים שח"ם, שחר בוצר מסיים את תפקידו. יחליף אותו אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים הארצית. חילופי הגברי ייכנסו לתוקפם בנובמבר. תקופת ניהולו של בוצר שפעל לצד אוהד קנולר כיו"ר, התאפיינה באקטיוויזם והתברכה בהישגים רבים למען השחקנים. מספר השחקנים שהארגון מייצג, צמח ב-25% ומגיע כיום לכ-2,000 שחקנים.

הישג בולט של שח"ם בשלוש השנים שבוצר בתפקיד הוא החוזה שנחתם עם פסטיבל עכו ועיריית עכו, המבטיח לראשונה בתולדות הפסטיבל החשוב הזה שכר לשחקנים. החוזה מחייב את היוצרים לחתום בחוזיהם עם הפסטיבל, כי ישלמו שכר לשחקנים בסך כ-6,000 שקל להצגה. חוזה דומה נחתם מול פסטיבל חיפה לפיו השחקנים יקבלו שכר על ההצגות.

כמו כן, שחקני הבימה המאוגדים בהסכם קיבוצי עזבו בתקופת הניהול של בוצר את ההסתדרות ועברו לייצוג שח"ם. בעזרת הארגון הם נאבקו על תנאי שכר ופנסיה והצליחו. גם שחקני תיאטרון הקאמרי, החאן וחיפה המאוגדים בהסכם קיבוצי העדיפו לעבור לייצוג שח"ם. בגשר נחתם הסכם קיבוצי חדש ובמסגרתו עלה שכר השחקנים לאחר ששכרם הופחת במסגרת ההבראה שעבר התיאטרון. כ-100 שחקני דיבוב עברו לשח"ם אף הם.

בוצר, בן 32, נשוי פלוס ילד, מתנייד על כסא גלגלים בשל ניוון שרירים מלידה. הוא כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב ובמקביל לשח"ם הוא מכהן גם כיו"ר חברת התיירות "איסתא ליינס".

צילום: תומר אפלבאום

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ