גלן קלוז, יואן מקגרגור ומגי ג'ילנהול על בימת ברודווי

שחקני קולנוע נוספים ישתתפו בעונת התיאטרון הנפתחת עתה בברודווי

תמר רותם-צרובה
תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם-צרובה
תמר רותם

מסורת שחקני הקולנוע שמככבים בברודווי תימשך גם בעונה החדשה שמתחילה בימים אלה. גלן קלוז היא הכוכבת הבולטת ביותר העונה, והיא תשתתף בהצגה "איזון עדין" של אדוארד אלבי, מחזה שזכה בפוליצר ב-1967. קלוז כבר שיחקה בברודווי ב-1984 וכעת תגלם במחזה של אלבי את דמותה של אגנס, שחיה בנישואים גרועים באווירה של "עצבות אפילה", כפי שמגדירה דמות שבעת אכזבות זו.

חוץ מקלוז, שורה של שחקני קולנוע וטלוויזיה יעשו את טבילת האש שלהם בברודווי. חלקם שחקנים ותיקים, כמו יואן מקגרגור ומגי ג'ילנהול, ואחרים צעירים, כמו רופרט גרינט ("הארי פוטר"), רוז ביירן (סדרת הטלוויזיה "נזקים") ומייקל סרה ("ג'ונו"). ג'ילנהול היתה מועמדת לאוסקר על תפקידה בסרט "לב משוגע" לצד ג'ף ברידג'ס והופיעה בעבר בתיאטרון הרפרטוארי בשני מחזות של צ'כוב. היא תופיע לצד מקגרגור בהצגה מחודשת על פי מחזהו של טום סטופארד "הדבר האמיתי" באוקטובר.

גלן קלוז

סרה יגלם את וורן בהצגה "אלה הצעירים שלנו" של קנת לונרגן. הוא גילם תפקיד אחר בהצגה זו כשעלתה באופרה של סידני ב-2012. בגרסת ברודווי שתעלה השבוע בתיאטרון ג'ייקובס הוא ישחק לצד קיראן קולקין. ואילו רוז ביירן, ששיחקה בסדרה "נזקים" במשך חמש עונות לצד גלן קלוז, תשחק בהצגה "את לא יכולה לקחת את זה אתך", שהחלה את הצגות ההרצה שלה בתיאטרון לונגאייקר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ