המחזמר "למצוא את ארץ לעולם לא" יעלה בברודוויי

זהו עיבוד לבמה של הסרט שיצא ב-2004, בכיכוכם של ג'וני דפ וקייט וינסלט, המתאר את נסיבות כתיבתו של הספר "פיטר פן" מאת ג'יימס מתיו ברי ואת הפגישה של הסופר עם האלמנה וארבעת ילדיה, בני משפחת לואלן דיוויס, ששימשו השראה לפיטר פן

תמר רותם-צרובה
תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם-צרובה
תמר רותם

המחזמר החדש "למצוא את ארץ לעולם לא", ניסיון בימתי הראשון של מפיק העל בתעשיית הסרטים, הרווי ויינסטיין, יעלה באפריל בברודווי. למחזמר גלגולים רבים. זהו עיבוד לבמה של הסרט שיצא ב-2004, בכיכוכם של ג'וני דפ וקייט וינסלט, המתאר את נסיבות כתיבתו של הספר "פיטר פן" מאת ג'יימס מתיו ברי ואת הפגישה של הסופר עם האלמנה וארבעת ילדיה, בני משפחת לואלן דיוויס, ששימשו השראה לפיטר פן. המחזמר הועלה כבר הקיץ בתיאטרון הרפרטוארי בקיימבריג' מסצ'וסט, ושבר שיאים בקופות. הוא זכה לביקורות מעורבות, חלקן חיוביות. ויינסטין הודיע שהוא הוציא כבר 14 מיליון דולר מכיסו מעל התקציב הממוצע של מחזות זמר בברודווי. זאת לאחר שהיה מעורב בגרסה אחרת ומוקדמת יותר של המחזמר שעלה בבכורה מחוץ ללונדון ב-2012. לאחר שקיבל ביקורות פושרות, וינסטיין החליט שהוא לא מוכן עדיין לעלות בלונדון, פיטר את כותב השירים המחזה והבמאי – בגרסה הנוכחית זוהי דיאן פאולוס זוכת הטוני - והעביר אותו לארה"ב.

הגרסה החדשה לא צמחה בן לילה. פאולוס שביימה את העיבוד המחודש למחזמר "פיפין" הנחתה סדנת פיתוח שבה השתתף מתיו מוריסון ("גלי") שגילם את ברי. זמרי הפופ הבריטיים גארי ברילו ואליוט קנדי כתבו את השירים ואת המחזה כתב ג'ימס גרהם. אז המשיך המחזה לתיאטרון הרפרטוארי, שם גילם את ברי שחקן אחר זוכה אמי, ג'רמי גורדן. בהמשך הוחלף מפיק ורק אז הוצנח המחזה לברודווי. בשל המעורבות של ויינסטיין וההשקעה המרובה שלו, הציפייה היא שהמחזמר יהפוך לאחד ממחזות הזמר הבולטים.

מתוך הסרט "למצוא את ארץ לעולם לא"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ