אושרי כהן יחליף את גורי אלפי ב"תעלת בלאומילך" בימי שידור "מצב האומה"

נעם סמל, מנכ"ל הקאמרי: "גורי אלפי הוא אכן הכוכב והבמאי, אבל גם אושרי כהן הוא שחקן מוכר. אם תהיה בעיה לקניין מסוים, נזיז לו את יום ההצגה"

תמר רותם-צרובה
תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם-צרובה
תמר רותם

השחקן אושרי כהן יחליף את גורי אלפי, כוכב ההצגה "תעלת בלאומילך", בימים שבהם תשודר התוכנית "מצב האומה", שבה משתתף אלפי.

את ההצגה שהיא עיבוד לסרט מצליח מאת אפרים קישון ביים אלפי לצד אלי ביז'אווי. השניים גם עיבדו את הסרט למחזה. ההפקה כולה – שבה משחקים גם שמואל וילוזני ויצחק חזקיה - שווקה סביב הכוכבות של אלפי, וכהן כאלטרנטיבה הוצנע. ואולם בקאמרי אישרו כי החל בנובמבר, בימי שידורה של תוכנית הטלוויזיה, יוחלף אלפי בכהן בשל סעיף בחוזה המאפשר לו להופיע ב"מצב האומה" גם אם באותו ערב יש הצגה.

גורי אלפי

לדברי נועם סמל, מנכ"ל הקאמרי, כשההצגה עלתה ביולי, עדיין לא היה ידוע לוח השידורים של העונה החדשה של "מצב האומה". לדבריו, "חילופים דומים נעשו גם בהצגה 'עקר בית' כשווילוז'ני החליף את יוסי פולק". ומה יעשו בקאמרי אם הקניינים לא יהיו מרוצים מהרעיון שהשחקן הראשי והכוכב לא יופיע על הבמה? "גורי אלפי הוא אכן הכוכב והבמאי, אבל גם אושרי כהן הוא שחקן מוכר והוא ישחק בחלק מההצגות, כשגורי ישתתף ב'מצב האומה'", אומר סמל. "אם תהיה בעיה לקניין מסוים, נזיז לו את יום ההצגה". סמל מסר שעד נובמבר יתקיימו כ-60 הצגות של "תעלת בלאומילך" ובינתיים אין ביטולים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ