נועם שמואל מונה למנהל האמנותי של תיאטרון המדיטק

שמואל, בן 37, ייכנס לתפקיד יותר משנה לאחר עזיבת המנהל הקודם רוני פינקוביץ. מינויו הוא צעד נוסף בדרך למילוי הוואקום הניהולי במדיטק בחולון

מיה אשרי
מיה אשרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מדיטק חולון
מדיטק חולוןצילום: תומר אפלבאום
מיה אשרי
מיה אשרי

נועם שמואל מונה למנהל האמנותי של תיאטרון המדיטק בחולון לילדים ולנוער. שמואל, בן 37, נכנס לתפקיד יותר משנה לאחר עזיבתו של המנהל הקודם, רוני פינקוביץ. בעבר שימש כעוזר אמנותי לעמרי ניצן, המנהל האמנותי של הקאמרי, וביים הפקות עבור בית ליסין, הקאמרי, תיאטרון אורנה פורת, וכן עבור המדיטק. הוא נבחר מבין עשרות מועמדים שניגשו למכרז הפומבי שפורסם במאי, והתעכב עד כניסתו של וייס לתפקיד.

"אני שמח ונרגש לקחת על עצמי את התפקיד המאתגר ומודה על האמון והבחירה בדור הצעיר של היוצרים בארץ", אמר שמואל עם היוודע דבר מינויו. "אני מצפה לעבודה המשותפת והפורייה עם צוות התיאטרון ומאחל לכולנו בהצלחה בגיבוש רפרטואר איכותי ובלתי מתפשר של הצגות לילדים ונוער ובביסוס מעמדו של המדיטק".

נועם שמואל, המנהל האמנותי החדש של תיאטרון המדיטק בחולון. נבחר פה אחדצילום: יוסי צבקר

שמואל נבחר פה אחד על ידי ועדת האיתור, שכללה את מנכ"ל המדיטק החדש דני וייס, את מנכ"ל המוזיאון לילדים גיל עומר, ואת מנכ"ל תיאטרון חולון גיא תלם. "לנועם הצלחות מוכחות, הן כבמאי והן בתפקידים אחרים אותם מילא", מסר וייס. "אני מאמין כי הוא המתאים ביותר לעמוד בראש העשייה האמנותית האיכותית שבתיאטרון המדיטק ויידע להוביל להצלחות גדולות".

מינויו של שמואל הוא צעד נוסף במילוי הוואקום הניהולי שנוצר בתאגיד המדיטק בתקופה האחרונה. בספטמבר האחרון נכנס דני וייס, לשעבר מנכ"ל החאן, לתפקידו כמנכ"ל המדיטק, ובחודש שעבר מונתה מיה דבש למנהלת מוזיאון העיצוב. מנהלת השיווק והמכירות ומנהל אגף הכספים במדיטק גם הם מינויים חדשים. בנוסף, לאחרונה הוקמה ועדת איתור למציאת מנהל חדש עבור סינמטק חולון, ובקרוב יפורסם מכרז גם לתפקיד סמנכ"ל ההפקות והתפעול.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ