יש דובים בקהל? בחיפה ובברצלונה חוזרים להופיע עם דרכים יצירתיות לשמירת הריחוק

עשרות דובונים נקשרו למושבי תיאטרון חיפה בהצגה הראשונה מאז היתר קיום המופעים, ועשו לקהל המופתע את הריחוק יותר נוח. במקביל, קיימה האופרה של ברצלונה מופע מלא - מול כ-2,000 עציצים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

חוויית צריכת התרבות בימים שאחרי הקורונה, כולנו כבר יודעים, צפויה להיות שונה ומשונה. אמש (שני), ביקשו בתיאטרון חיפה להוכיח שעם קצת יצירתיות - אפשר להפוך אותה גם למחממת לב.

דובי הריחוק בתיאטרון חיפה. כיף לשבת לצדם

לטובת העניין, הפתיעו את באי ההצגה "הנשים של ג'ק", הראשונה שהועלתה ברחבי הארץ מאז פרסום היתר קיום מופעי התרבות בהשתתפות 250 איש בשבוע שעבר, עם עשרות דובונים, שנקשרו לכבודם למושבים וביקשו לעשות את הריחוק יותר נוח.

אותה שעה, פחות או יותר, התקיים באולם ליסאו שבברצלונה מופע של האופרה של ברצלונה - מול לא פחות מ-2,292 עציצים. האירוע נערך יממה אחרי שפורסם בתקשורת הספרדית על הסרת הגבלות מצב החירום, ששררו זה שלושה חודשים במדינה. מדובר למעשה בעבודת אמנות חזותית של האמן הקונספטואלי הספרדי איגניו אמפודיה, שסיפר כי קיבל את ההשראה ממה שקרה לטבע בימי המגפה.

בית האופרה בברצלונה פורח

"כשצפיתי במתחולל בימים אלה בחוץ ראיתי שהצמחים שלי צומחים מהר יותר, ושהציפורים שרות יותר", סיפר ל"גארדיאן". "כעת, אני בטוח שאוכל להתחבר באופן עמוק יותר לטבע וגם לבני האדם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ