אכסניית אברהם הוסטל הירושלמית – בחמשת ההוסטלים הטובים בעולם

זכייה זאת, שמצטרפת לזכיות קודמות, מציבה את אברהם הוסטל זו השנה השנייה ברציפות כאחד ממקומות האירוח הטובים בעולם לתיירים עצמאיים ותרמילאים

משה גלעד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה גלעד

אכסניית אברהם הוסטל בירושלים, שנפתחה לפני כשלוש שנים בכיכר הדוידקה נבחרה השבוע במקום החמישי ברשימה שמציגה את עשרת ההוסטלים הטובים בעולם.

פורטל ההוסטלים הגדול בעולם, HOSTELWORLD.COM, מחלק מדי שנה את פרסי ה-HOSCARS - האוסקר של ההוסטלים. הפרס מצביע על האכסניות הטובות בעולם בהתבסס על הביקורות שהשאירו באתר מטיילים בהוסטלים.

אכסניית אברהם הוסטל צילום: משה גלעד

רשימת הזוכים מתפרסמת בכל שנה ומחולקת לקטגוריות לפי מיקום גיאוגרפי וסוג מקום האירוח. הפרסים הנחשקים ביותר הם אלה שמצביעים על עשרת ההוסטלים הטובים מכל העולם. אברהם הוסטל זכתה במקום החמישי ברשימה העולמית של האכסניות הגדולות – מעל 250 מיטות.

זכייה זאת, שמצטרפת לזכיות קודמות, מציבה את אברהם הוסטל זו השנה השנייה ברציפות כאחד ממקומות האירוח הטובים בעולם לתיירים עצמאיים ותרמילאים.

מעוז ינון, מבעלי האכסניה, מסביר שההישג הזה מהווה אות כבוד חשוב ועידוד גדול. לדבריו, קבוצת הבעלים של אברהם הוסטל פועלים בימים אלה כדי להקים אכסניה גדולה, אחות לאברהם הוסטל הירושלמית, בתל אביב. הם כבר סיכמו את שכירתו של בניין גדול ברחוב הרכבת, שיעבור לידיהם בעוד כמה חודשים ולאחר מכן תחל התאמתו לאכסניה. להערכת ינון ייפתח הסניף התל אביבי של אברהם הוסטל בעוד קצת יותר משנתיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ