עשרה דברים לראות הערב

"הסיפור האמיתי - פוסט לבנון" בערוץ 1, "גברים בגיל הזה". הוט 3, "הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט" ועוד. רותה קופפר מסדרת לכם את הערב

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

1. "האיש הנמוך ביותר בעולם". ערוץ 8, 21:35. איש קולומביאני הנישא לגובה של 68 ס"מ מגלה שרוצים לקחת ממנו את שיא גינס.

2. "הסיפור האמיתי - פוסט לבנון". ערוץ 1, .21:45. שני חיילי מילואים, אורי לרנר ודובי גניש, חזרו פצועים ממלחמת לבנון השנייה הישר אל תוך מחאה סוערת שטלטלה את המדינה.

3. "האשה הטובה". יס דרמה, 22:00. הקומיקאית הנהדרת שרה סילברמן בתפקיד אורח כלקוחה של אלישה (ג'וליאנה מרגוליס). סילברמן מגלמת את סטפני אנגלר, בעלת אתר לאנשים הרוצים להיפגש מחוץ לנישואים, הנתבעת על כך שהיא אחראית לרצח של אחד מלקוחותיה. אלישה, שהתיקים שהיא מייצגת קשורים תמיד לחייה, מנסה לארגן את חייה לאחר שהחליטה שהם יימשכו ללא בעלה.

4. "עונת הפיילוטים". יס דוקו, 22:00. תוכנית תיעודית-קומית זו על ילדים והוריהם השאפתנים הבאים לאודישנים לסדרות טלוויזיה, פותחת את שבוע שידורי התעודה על הטלוויזיה. שבוע זה יכלול סרטים על סדרות מסוימות כמו "לייצא את ריימונד" - על הסדרה "כולם אוהבים את ריימונד"; "מ-א-ש - הסיפור האמיתי", על הסדרה הקומית "מ-א-ש"; וכן סדרות על תופעות טלוויזיה כמו הריאליטי "תרבות המציצנות" ו"קניבל אמריקאי: להפיק ריאליטי".

5. "סודות מהסבונייה". אי!, 22:15. הריאליטי קבר את אופרת הסבון. כל האלמנטים המוגזמים שז'אנר נחות זה העניק בעבר מתקבלים במנה גדושה בז'אנר החדש. בסדרה זו יש שיתוף פעולה בין השניים, כשמצלמות הריאליטי עוקבות אחר הכוכבים ואחרי הצילומים בין קירות הקרטון. בפרק הראשון הערב, נאדיה עוזבת את "ימי חיינו" לאחר 12 שנים בסדרה.

6. "הסטייליסטים - קרב אופנה". הוט בידור ישראלי, 22:30. תוכנית אופנה חדשה בהנחיית רותם סלע, שבמסגרתה יתמודדו 16 סטייליסטים צעירים על תואר הסטייליסט הטוב. בכל פרק יתמודדו שניים מהם במשימת סטיילינג זהה.

7. "גברים בגיל הזה". הוט 3, 22:30. פרק רביעי בעונה השנייה של דרמה יפה זו ובו אוון ומליסה נוסעים לתצוגת כלי רכב חדשים בתקווה לנוח, אך להפתעתם הוריו של אוון מגיעים למקום; טרי משכנע את ארין להשתתף בפרסומות.

8. "חוק וסדר: לוס אנג'לס". ערוץ 1, 22:45. בפרק השני של הסדרה הבת הזאת, צעירה שהיתה בכת נרצחת. מתברר שהיא עצמה הורשעה ברצח בעבר.

9. "הוואי חמש אפס". הוט-זון, 22:50. אמנדה ריבס, בתו של שגריר ארצות הברית לפיליפינית טבעה למוות. הצוות של הוואי-חמש-אפס נדרש לחקור את העניין.

10. "הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט". קומדי סנטרל, 1:05. תוכנית החדשות המזויפות של השבוע תוקדש בין היתר לתשובתו המאלפת של המועמד הפוטנציאלי של הרפובליקאים, הרמן קיין, לשאלה על מדיניות אובמה בלוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ