הבא

חיוך בצהריים והחייאה בחצות: תורנות של 26 שעות במיון ילדיםחיוך בצהריים והחייאה בחצות: תורנות של 26 שעות במיון ילדים

יונתן גופר
שימוש באולטרסאונד

7:00 - הקושי הכי גדול בתורנות של 26 שעות זה המשפחה. לקום בבוקר לפני התורנות ולדעת שמצפים לאשתי ולבנות עוד ערב ולילה בלעדיי, שאשתי תצטרך להתמודד בהם לבד עם הבנות, שהן ישאלו איפה אני. היא תצטרך להנדס את הטיול עם הכלבה עם שתי ילדות. שש פעמים בחודש. שבתות וחגים. אלה שישה לילות שהיא תישן לבד, ושישה בקרים בחודש שכל כך קשה להיפרד בהם מהבנות.

הבנות של גופר

8:00 - יש תוכנית דייטינג בנטפליקס שבה בחורים ובחורות יוצאים לחמישה דייטים נפרדים עם חמישה בני/בנות זוג שונים. ה"מתמודד" תמיד לבוש באותם בגדים, יוצא לדייט באותה מסעדה/בר, רק הפרטנר או הפרטנרית שונים. כך כל תורנות אני לבוש באותם מדים, מטייל באותו בניין, עם אותו סטטוסקופ על צווארי. רק ה"שידוך" שונה. תמיד אפגוש מטופלים חדשים. 26 שעות, כל פעם מחדש. זו התורנות האחרונה שלי. אחרי ארבע שנים וחצי של "דייטים" כאלו, מגיע הדייט האחרון.

המדים והציוד לפני התורנות

9:00 - מפגש הבוקר הוא רגע העברת הלפיד. התורנים מציגים את כל מה שקרה בלילה, כשהיו לבד, כשנטל בית החולים היה על כתפיהם וכתפי חבריהם במחלקות. זה רגע שבו אפשר סוף סוף קצת לשחרר. אנחנו, התורנים הטריים, נקבל מידיהם את החולים שנשארו במיון, את ההתלבטויות והחששות, את הדברים שצריך עוד לעבד. הם יוכלו להוריד את המדים, לשטוף את הפנים והחוויות ולנסוע הביתה.

מפגש הבוקר
שימוש באולטרסאונד