עשרות חיילים נדבקו בקורונה בבית הספר לקצינים

דובר צה"ל הודיע כי בעקבות הימצאותן של שתי חיילות חולות בבסיס, עשרות הופנו לבידוד והתברר כי כ-30 חיילים נדבקו, כולם במצב קל. 1,964 חולים חדשים אובחנו מאמש

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1, ב-2018
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

כ-30 חיילים השוהים בבית הספר לקצינים, בה"ד 1, נדבקו בקורונה. דובר צה"ל הודיע הבוקר (שישי) על ההידבקות בבסיס, ועדכן כי כל החולים במצב קל. הבדיקות נערכו לאחר שהתגלו שתי חיילות חולות, ועשרות חיילים נמצאים בבידוד בעקבות זאת.

לפי נתוני משרד הבריאות שפורסמו היום, בישראל ישנם כעת 25,069 חולי קורונה, 1,964 מהם אובחנו מאמש. ישנם 830 חולים שמאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ, 426 מהם במצב קשה, 123 מהם מחוברים למכונות הנשמה. מתחילת התפרצות המגפה בישראל, מתו 993 חולי קורונה.

אתמול החליט קבינט הקורונה להטיל סגר מיום שני על ערים שהתחלואה בקורונה בהן גבוהה ושמוגדרות "אדומות". הקבינט לא החליט על כמה יישובים מרשימת הערים האדומות יוטל הסגר, ומשרד הבריאות אמור לגבש את הרשימה עד יום ראשון. הרשימה תגובש יחד עם המשטרה והמשרד לביטחון הפנים, בהתאם ליכולת ולמשאבים לאכוף את הסגר. לדברי פרויקטור המאבק בקורונה, פרופ' רוני גמזו, בערים האדומות שבהן יוחלט שלא להטיל סגר יהיה עוצר לילי ומערכת החינוך תיסגר. עוד אמר גמזו כי סגר כללי, על ישראל כולה, הוא אפשרות סבירה ביותר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ