נתוני משרד הבריאות: 3,300 חולי קורונה אובחנו בתוך יממה

מספר המתים מהנגיף עלה ל-1,026. מצבם של 470 מהחולים מוגדר קשה ומספר החולים המונשמים עלה ל-135

עידו אפרתי
עידו אפרתי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמבולנס של מד"א בבית החולים שערי צדק בירושלים
עידו אפרתי
עידו אפרתי

3,300 חולי קורונה אובחנו בישראל בתוך יממה, כך לפי נתוני משרד הבריאות שפורסמו אמש (שני). בנוסף, מתו שבעה אנשים מהנגיף ומניין המתים המצטבר הוא 1,026. מספר החולים שמצבם קשה עלה ל-470, ומספר החולים המונשמים ל-135. לפי הנתונים, יש בישראל 27,497 חולים פעילים.

"הארץ" מפרסם באופן שוטף את השינוי היומי במספר הנדבקים בקורונה. השינוי מחושב לפי נתוני משרד הבריאות בדרך הבאה: סך הנדבקים העדכני פחות מספר הנדבקים שדווח עד אתמול בחצות.

פרויקטור המאבק בקורונה, רוני גמזו, אמר אתמול כי עד סוף השבוע יציג בפני קבינט הקורונה תוכנית להתמודדות עם התחלואה בתקופת החגים. במסיבת עיתונאים עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הוסיף גמזו כי הוא עדיין מבקש להימנע מסגר כללי, ופסל את האפשרות שיתפטר מתפקידו באמרו ש"זה לא הזמן להתפטר".

נתניהו דחה את תוכניתו של גמזו להטיל סגר על כעשר ערים שרמת התחלואה בהן גבוהה במיוחד, כמחציתן חרדיות, לאחר שכמה ראשי ערים איימו שלא לשתף פעולה עם הממשלה. במקום זאת אושרו הטלת עוצר לילי והעברה מערכת החינוך ללמידה מרחוק בכ-40 יישובים המוגדרים "אדומים" - החל מאמש. ואולם, כיוון שגיבוש רשימת היישובים כולל הליך שימוע, כניסתו לתוקף של העוצר נדחתה לשעה 19:00 היום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ