מזכירה בלשכת ראש הממשלה אובחנה בקורונה, נתניהו לא נדרש להיכנס לבידוד

ממשרד הבריאות נמסר כי בתום חקירה אפידמיולוגית הונחו אנשי הלשכה כיצד לפעול. מאז שבת אובחנו 735 נדבקים נוספים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתניהו במליאת הכנסת, בשבוע שעבר

מזכירה בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו אובחנה כחולת קורונה. לשכת ראש הממשלה הודיעה הבוקר (שני) כי האשה נמצאה חיובית במסגרת סבב בדיקות שגרתי שנערך בסביבת נתניהו לאיתור חולים מאומתים. ממשרד הבריאות נמסר כי בתום חקירה אפידמיולוגית הוחלט כי ראש הממשלה לא נדרש להיכנס לבידוד. עוד נמסר כי עובדי הלשכה ואנשים נוספים שנכחו בה הונחו באופן פרטני כיצד לפעול.

מנתוני משרד הבריאות שפורסמו הבוקר עולה כי 735 נדבקים נוספים אובחנו מאז שבת. משרד הבריאות דיווח על עלייה של 25 בני אדם במניין המתים מאז שבת. ישנם כעת 13,911 חולי קורונה פעילים בישראל, מהם 942 מאושפזים בבתי החולים, 506 במצב קשה ו-206 מחוברים למכונות הנשמה. אתמול בוצעו 20,835 בדיקות, ו-2.56% מתוכן היו חיוביות. מחצות ועד פרסום הנתונים ב-07:30 בבוקר, נערכו 6,585 בדיקות ו-3.07% מהן חיוביות.

תל אביב, אתמולצילום: תומר אפלבאום

אתמול לא פורסמו נתוני תחלואה עד לקראת חצות, בעקבות תקלה שנגרמה בגלל הכניסה האוטומטית של מערכות בישראל לשעון החורף. מערכי האחסון של חברת נט-אפ, שבה עושה שימוש גם משרד הבריאות, נפלו עם הזזת השעה בלילה שבין שבת לראשון.

"הארץ" מפרסם באופן שוטף את השינוי היומי במספר הנדבקים בקורונה. השינוי מחושב לפי נתוני משרד הבריאות בדרך הבאה: סך הנדבקים העדכני פחות מספר הנדבקים שדווח עד היום הקודם בחצות. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ