במשרד החינוך שואפים לחדש את הלימודים במתכונת מצומצמת ב-3 במאי

לפי התוכנית של המשרד, שטרם אושרה על ידי משרד הבריאות, ראשית תהיה חזרה לשגרה של הגנים והכיתות הנמוכות בבתי הספר היסודיים - בקבוצות קטנות ולסירוגין

שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לימודים מרחוק בבית בתל אביב, השבוע
לימודים מרחוק, בזמן הסגרצילום: אייל טואג
שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה

במשרד החינוך שואפים להחזיר את הלימודים בגנים ובבתי הספר, במתכונת מצומצמת, החל ביום ראשון הבא - 3 במאי. לפי התוכנית של המשרד, שטרם אושרה על ידי משרד הבריאות, ראשית תהיה חזרה לשגרה של הגנים והכיתות הנמוכות בבתי הספר היסודיים, וכן ילדים ונוער בסיכון.

לפי התוכנית, גני הילדים יוחזרו בקבוצות לסירוגין, וכיתות א' עד ג' יחזרו ללימודים בימים ראשון עד חמישי בקבוצות קטנות, ויתפרסו בכיתות הפנויות בכל בית הספר. כיתות ד' עד י' ימשיכו בלמידה מרחוק, ותלמידי י"א-י"ב יגשו לבגרויות שיחלו ב-22 ביוני.

מוקדם יותר היום הודיע משרד החינוך כי צוותי הנהלת בתי הספר הורשו לחזור לעבוד על מנת לנהל את מערך הלמידה מרחוק ולהיערך לחזרה לשגרת הלימודים של החינוך הכללי. שר החינוך רפי פרץ אמר כי "מערכת החינוך ערוכה לחזור בצורה הדרגתית לשגרה, בקבוצות קטנות וברוטציה". פרץ קרא לממשלה לאשר בהקדם את החזרה המדורגת של החינוך הכללי לשגרה. "אם נפתחים עסקים ומרכזי מסחר, אין סיבה שהחינוך לא יחזור גם הוא במתכונת שונה".

בתחילת החודש פרסם משרד החינוך את מתווה בחינות הבגרות השנה. לאור המשבר, יתקיימו בין שלוש לחמש בחינות בגרות בלבד במקצועות החובה - ולא כשבע בדרך כלל. הבחינות יידחו לסוף יוני ולא ייערכו בתחילת מאי כנהוג.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ