ניצן הורוביץ: "המשא ומתן האחרון היה פול גז בניוטרל"

בראיון שנתן במהלך ועידת ישראל לשלום אמר ח"כ הורוביץ: "יש לי מעט מאוד אמון בכל גיבורי האולפנים ששולפים את הסיסמאות ואומרים 'נעבור בית בית. ננקה את עזה'. היינו בסרט הזה, זה סרט רע"

נטע אחיטוב
נטע אחיטוב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נטע אחיטוב
נטע אחיטוב

"התקשורת מאוד מיעטה להביא גם את הקולות השפויים, את הקולות של אנשים שלא רוצים לחיות בצורה הזו, לא מוכנים לאנרכיה, להפקות, להשתוללות הזו", אמר חבר הכנסת ניצן הורוביץ בראיון שנערך במהלך ועידת ישראל לשלום. "התקשורת נתנה הרבה יותר מדי במה לכל מיני מתלהמים וקיצוניים, שאני אומר לך באחריות לא מייצגים את מה שרוב האנשים במדינה הזו מייצגים. מרבית האנשים במדינה הזו לא קיצוניים, לא יהודים ולא ערבים".

"אנחנו במעגל דמים – הם יורים, אנחנו מגיבים. השאלה האמיתית שצריך לשאול עכשיו היא איך יוצאים מזה. יש לי מעט מאוד אמון בכל גיבורי האולפנים ששולפים את הסיסמאות ואומרים 'נעבור בית בית. ננקה את עזה'. היינו בסרט הזה, זה סרט רע, שרק יגרום לעוד קורבנות בשני הצדדים וגם ישחק לידי ארגוני הטרור, שבדיוק מעוניינים בזה. הדרך להילחם באותם ארגוני טרור ולהחזיר את הביטחון הוא באמצעות הסדר עם הפרטנר שלנו, נשיא הרשות הפלסטינית אבו מאזן".

"עזה זה לא חמאס, זה שני מיליון אזרחים – נשים וילדים – שחיים שם בצפיפות ובעוני. הם צריכים להיות חלק מההסדר במסגרת המדינה הפלסטינית, שאותה מייצג נשיא הרשות הפלסטינית אבו מאזן. אני לא מתומכי החמאס, החמאס הוא ארגון טרור – אני מעוניין בדרך היעילה ביותר להכניס גם את עזה על שני מיליון תושביה, בעיותיה, טיליה ומחבליה למסגרת ההסדר. אני לא יכול להרשות שתושבים בשדרות ובאופקים יקבלו את הטילים האלה על הראש".

"המשא ומתן האחרון היה פול גז בניוטרל. בעיקר הצגה. אין התקדמות. לא זיהיתי רצון אמיתי אצל ראש הממשלה להתקדם במשא ומתן. אני חושב שיש רוב גדול בציבור הישראלי שמבין שצריך לעשות הסדר. הם יצאו אחרי מנהיגות שתיקח אותם למקום הזה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ