חם על המסך: סרטי הילדים של הקיץ

"צעצוע של סיפור" חוזר בפעם הרביעית, "אגלי דולס" מכניס קצת דימוי גוף חיובי והעיבוד המחודש ל"מלך האריות" מסקרן ומרגיז במידה שווה. אלה הסרטים שתראו עם הילדים במהלך הקיץ הקרוב

טל אורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צעצוע של סיפור 4
"צעצוע של סיפור 4"צילום: יח"צ

כבכל שנה, החרדה המתקרבת מה-20 ביוני, מתחילה לצוף עוד במאי (אולי אפילו לפני, אם לא התארגנתם על קייטנת-קיץ בקנדה) 24/7 של חגיגה גדולה עם הקטנים שלכם: צרחות, ריבים, פלסטרים, זיעה, טינופת, וכמות מוגזמת של סוכר שמתדלקת את כל אלה. תוסיפו לזה את המהירות שבה הם כבר משועממים לחלוטין ומצפים שתבדרו אותם - ואתם בכלל אמורים ללכת לעבודה בשביל לממן את כל זה. מחזקים את ידיכם, הורים יקרים. בשביל להקל אף במעט, הכנו לכם רשימת סרטים שתוכלו לשמור לעיתות מצוקה - לפחות שעתיים של התהפנטות שקטה בתוך הקולנוע הקריר, אתם יכולים לקרוא לזה שנצ.

מה עושים היום – לוח האירועים המלא
השבוע בקולנוע – לכל ההמלצות
אילו סרטים מציגים בקולנוע החודש?
לכל ביקורות הקולנוע

צעצוע של סיפור 4
אמנם את הילת הקסם וההצלחה של "צעצוע של סיפור" הראשון יהיה קשה לשחזר, אך אין ספק שהיוצרים של וודי ובאז שנות-אור ינסו. את הסרט ביים הפעם ג'וש קוליי, ועלילתו תציג לצופים את 'פורקי' - הצעצוע החדש שמביאה בוני אל החבורה. רק שפורקי הוא לא בדיוק הלגו הכי דוקרני בסביבה, והוא לא לגמרי בטוח איפה הוא נחת. חבורת הצעצועים המרשימה תצא אל מסע הרפתקאות, שם, סביר להניח, היא תחטוף מכות אין-ספור אך לא תדמם בכלל, וגם תלמד לקחים חשובים ומרגשים על החיים.
מתי: 20 ביוני
צעצוע של סיפור 4 - מועדי הקרנה

"צעצוע של סיפור 4" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: Disney Israel

החיים הסודיים של חיות המחמד 2​
נפתח באזהרה: "החיים הסודיים של חיות המחמד" הוא פחות בז'אנר המתוקים והאופטימיים, וכנראה יצחיק את המבוגרים יותר מאשר את ילדיהם, למרות שכיום כולם מתבגרים מוקדם מידי. את לואי סי.קיי שדיבב את מקס - החליף פאטון אוסוולד, אך שאר הצוות כמעט זהה לצוות של הסרט הראשון. הפעם - מקס חווה קשיים בעקבות נישואיה של הבעלים שלו, והתינוק החדש, שגורמים לו לחרדה מתמשכת. טיול משפחתי לחווה לא מקל על העניינים. גם חבריו גידג'ט, סנואו בול ודייזי נהנים ממהלומות החיים, וכולם יצטרכו למצוא את האומץ הפנימי להתמודדות עם עצמם.
מתי: 4 ביולי
החיים הסודיים של חיות המחמד 2 - מועדי הקרנה

"החיים הסודיים של חיות המחמד 2​" - לצפייה בטריילר:

אגלי דולס
עוד סרט שרוכב על גל ה"בודי פוזיטיב" (המבורך, שלא תטעו, ומוטב בגיל מוקדם מאשר על ספת הפסיכולוג 20 שנה אחר כך) הוא "אגלי דולס" - בובות מכוערות. אלה שנדפקו קצת בפס היצור, ולא נמצאו ראויות למדפי חנויות הצעצועים. בנסיונם להצליח בעולם בכל זאת, ולמצוא את הילד בן האנוש שמיועד להם והם לו - החבורה מוצאת את עצמה ב"אקדמיה למושלמות", שם כולם דוגמה ומופת ועתידם מזהיר. מהר מאוד יגלו הבובות המכוערות, שפגמיהן הם מה שמייחד אותן בעולם, ושאין שום דבר קסום במיוחד בשלמות מדומה.
מתי: 11 ביולי
אגלי דולס - מועדי הקרנה

"אגלי דולס" - לצפייה בטריילר:

מלך האריות
25 שנה לאחר צאת הסרט המקורי, "מלך האריות", חמוש בקאסט מדבבים של מלכים ומלכות (דונלד גלובר בתפקיד סימבה, ביונסה נואלס בתפקיד נלה, סת' רוגן בתפקיד פומבה ועוד). את סיפורו המפורסם של הרימייק המצופה אין צורך להציג, אבל האנימציה המופתית כבר עכשיו ממקמת את הסרט כ"חובה" לקיץ הקרוב. קולות זועמים נשמעו, אמנם, על כך שהסרט 'גונב' את המקור בצורה חסרת מעוף, ושכבר עדיף לראות את סימבה בצורתו הקלאסית המקורית. לשיקולכם.
מתי: 18 ביולי
מלך האריות - מועדי הקרנה

"מלך האריות" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: Disney Israel

אסטריקס ושיקוי הקסמים
הקוסם הזקן אשפיקס, כחלק מתפקידו - צריך לטפס על עצי אלון בכדי לאסוף את צמחי הדבקון אשר גדלים ביערות מסביב. יום אחד, לתדהמתו - הוא נופל ונחבל, ונאלץ להכיר בכך שלא תמיד יהיה כאן בכדי להכין את שיקוי הקסמים שלו. הוא אוסף את חבריו - אסטריקס ואובליקס ויוצא לחפש ברחבי גאליה, קוסם מוכשר שימשיך את תפקידו.
מתי: 25 ביולי
אסטריקס ושיקוי הקסמים - מועדי הקרנה

"אסטריקס ושיקוי הקסמים" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: Filmhouse. Israel

שכחו אותי בגלקסיה
ווילי, ילד-אסטרונאוט שנמצא במשימת חלל עם הוריו, עומד לחזור סוף סוף אל כדור הארץ וההתרגשות גדולה. שיבוש במערכות מוביל לנחיתת חירום בכוכב זר. לבדו, אך מוקם ביצורים מופלאים שאינו מכיר, הוא ינסה לגייס את כל חושיו והידע שצבר בכדי למצוא את הרדיו רב העוצמה ולאותת לחלצים שיקחו אותו חזרה לביתו.
מתי: 1 באוגוסט
שכחו אותי בגלקסיה - מועדי הקרנה

"שכחו אותי בגלקסיה" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: LevCinema

פליימוביל: הסרט
עם מעט פחות הייפ, יגיע גם הסרט של פליימוביל. מותג הלגו שמעצב לפי עולמות שונים, מנסה את כוחו באנימציה ויציע סרט שאמור לדבר אל הנוער הצעיר.זהו סיפורם של אח ואחות יתומים, המוצאים את עצמם בתוך עולמות הפליימוביל השונים, כאשר הם דמויות מאוירות בעצמם. מריה, האחות הגדולה, יוצאת להציל את צ'ארלי - אחיה, כאשר הוא נחטף לעולם הויקינגים. במסעה היא תעבור בין בין עולם הפיות, עולם הדינוזאורים,
המערב הפרוע, עולם הפיראטים ולרומא העתיקה, בתקווה שתמצאו לבסוף.
מתי: 8 באוגוסט
פליימוביל: הסרט - מועדי הקרנה

"פליימוביל: הסרט" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: Red Cape רד קייפ

דורה והעיר האבודה
זה הסיפור על הג'ונגל המסוכן מכולם, האיום והמצלק מכולם - בית הספר התיכון. הנערה דורה, שהוריה הם חוקרים במקצועם והיא קיבלה את הגנים ההרפתקנים שלהם - נאלצת להשאר הפעם בבית, בעוד הוריה נוסעים לגלות עיר שעשויה זהב. היא נשלחת, לראשונה בחייה, לתיכון רגיל, עם ילדים רגילים, ומערכת שעות שאינה כוללת טיפוסי הרים ונמלי-אש, וכל הסיפור הזה לא לגמרי זורם לפי התכנון שלה. לילדים, למורים, ולדורה עצמה לוקח קצת זמן להבין איך להסתדר יחדיו, אך כמובן שאם דורה לא תגיע אל ההרפתקאות והסכנה - הן יגיעו אליה. משהו שונה לחלוטין עומד להתרחש בתיכון המנומנם, וזה בהחלט לא משהו שהצלצול יכול להציל.
מתי: 8 באוגוסט
דורה והעיר האבודה - מועדי הקרנה

"דורה והעיר האבודה" - לצפייה בטריילר:

קרדיט: Cinemaisrael

אנגרי בירדס הסרט 2
הציפורים הכועסות והחזירים התכננים ממשיכים, מסיבה כלשהי, להיות אויבים בדם. לצערם, הפעם הם נאלצים לשתף פעולה, כי האיים שלהם בסכנה, ולהיות חסרי-בית עלול לבאס אותם עוד יותר. הם רוקמים ברית חצי-כוח, ומנסים לגבש תכנית פעולה. אך כמובן שהסיפור לא ילך חלק.
מתי: 15 באוגוסט
אנגרי בירדס הסרט 2 - מועדי הקרנה

"אנגרי בירדס הסרט 2" - לצפייה בטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ