עכבר העיר

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

» סרטי ילדים » פעילויות לילדים» פורים 2012 - לכל הפרטים

יום ראשון: הטובים הדיירים בעיניך?

עיבוד מוזיקלי של "התיאטרון שלנו" לספרה הידוע של לאה גולדברג, שזכה בתחרות ספר הילדים האהוב ביותר של כל הזמנים. זהו עיבוד חדש המגולל את קורותיהם של דיירי מגדל בן חמש קומות, המבקשים למצוא דייר חדש לבניין, במקום מר עכבר שעזב. לבניין מגיעים דיירים שונים: נמלה, ארנבת, חזיר זמיר ויונה. מי ישכור את הדירה? הצגה על יחסי שכנות טובה, עזרה לזולת וחברות אמת.

» דירה להשכיר, יום ראשון ה-26.2 ב-17:30, היכל התרבות פתח תקווה. מחיר: 65 שקלים, לגילאי 7-3

מחפשים דייר חדש. דירה להשכיר (צילום: יובל פלד)

וגם: ילדים מנגנים לילדים, יום ראשון ה-26.2 ב-17:30, מרכז הקונגרסים באשקלון. מחיר: 75 שקלים

יום שני: ערב בין החומות

החיזיון הלילי במוזיאון מגדל דוד לתולדות ירושלים מציג חוויה אחרת. המבקרים יוכלו ליהנות מצלילי מוזיקה מקורית ולשמוע את סיפורה של העיר ירושלים בדימויי ענק עוצרי נשימה של מציאות מדומה. החיזיון הלילי עשוי בטכניקה של "אחיזת עיניים" ונותן תחושה של חוויה רב חושית יחידה מסוגה תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית. על אבני חצר המוזיאון, מסופר מכל עבר, סיפורה של העיר ירושלים ותולדותיה לאורך 4,000 שנה. כדאי להצטייד בלבוש חם מאד.

» חיזיון לילי במוזיאון מגדל דוד, יום שני ה-27.2 ב-18:00 וב-19:00. מחיר: 55-45 שקלים. מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה

אורות וצללים בירושלים. חיזיון לילי במגדל דוד (צילום: נפתלי הילגר)

וגם: קרנבל החיות במופע הפעלה, יום שני ה-27.2 ב-18:00, קניון קריית אונו. ללא תשלום

יום שלישי: לרוץ לארץ עוץ

ההצגה "הקוסם מארץ עוץ" היא עיבוד חדש ומוזיקלי של בית לסין, עם פזמונים חדשים לצד שירים מוכרים כמו ״מעבר לקשת״, מפיח חיים חדשים בסיפורו הקלאסי והמרגש של פרנק באום על חברות אמיצה, על מסע התבגרות ועל כוחם של טוב-הלב והתמימות. בסיום המסע המפרך מבינה דורותי, ומזכירה לכולנו, שאין כמו בבית.

» הקוסם מארץ עוץ, יום שלישי ה-28.2 ב-9:45 וב-10:45, האולם האיזורי בקיבוץ יפעתהקוסם מארץ עוץ ( צילום: יח"צ)

וגם: פעילויות לילדים עם סבא וסבתא בבית שמואל. והפעם - "טעם של פעם - טעם של עוד". יום שלישי ה-28.2 ב-19:00-17:00

יום רביעי: דואגים לבעלי חיים

הצגה חווייתית, המאפשרת הכרות עם עולמם של בעלי החיים והטיפול בהם בדרך משעשעת. בעזרת ווטרינר מוזר שיגיע לביקור יטפלו הילדים בתול - חתול מתוק להפליא ושובב במיוחד. בסוף ההצגה יוכרזו הילדים כחבריו הטובים ביותר של תול וייפרדו ממנו בנשיקות וחיבוקים. ההצגה מעבירה מסר של חמלה ואהבת בעלי חיים.

» תול החתול והווטרינר המוזר, יום רביעי ה-29.2 ב-17:30, תיאטרון הסימטה ביפו. מחיר: ילד - 50 שקלים, מבוגר מלווה - 20 שקלים, כל ילד נוסף - 30 שקליםתול החתול והוטרינר המוזר (צילום: אביעד זמיר)

וגם: נסיך צפרדע - מדיטק חולון, יום רביעי ה-29.2 ב-17:30, היכל התרבות מודיעין-מכבים-רעות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ