פסטיבל ימי ענף הזית בצפון: מה עושים עם הילדים השבוע? - ילדים - הארץ

פסטיבל ימי ענף הזית בצפון: מה עושים עם הילדים השבוע?

סיורים מודרכים במוזיאון הילדים, "אצלנו בחצר" עם רינת גבאי ותערוכה שימושית במוזיאון ישראל. מה עוד אפשר לעשות השבוע עם הילדים? מדריך ההמלצות השבועי

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר אונליין מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

אז מה מחכה לכם?

יום ראשון: מסיק חוויתי בצפון הארץ

פסטיבל ימי ענף הזית בגליל, מתקיים זו הפעם ה-17 ברחבי הגליל והגולן. במסגרת האירוע יתקיימו שלל אירועים הכוללים ביקור בבתי בד ובמרכזי מבקרים, טיולים וסיורים לכל המשפחה וכן סדנאות ומופעים מיוחדים לילדים בנושא הזית. בין המקומות בהם יתקיים הפסטיבל: יקב עין נשוט בבל עפרי, דבורת התבור במושב שדמות דבורה,  חוות חנניה ועוד.

» פסטיבל ימי ענף הזית - לכל הפרטים והתאריכיםפסטיבל ימי ענף הזית (צילום: הלית שחם)

וגם: תאטרון אגדו מספר - עכבר העיר ועכבר הכפר. יום ראשון ה-30.10 ב-17:00. לגילאי 3-7, בית אריאלה תל אביב. 10 שקלים.

יום שני: לשיר עם רינת גבאי

כוכבת הילדים רינת גבאי מגיעה לרעננה עם המופע המוזיקלי "אצלנו בחצר" -שמבוסס כולו על שיריה של נעמי שמר. לצידה של רינת, מופיעה גם חנה לסלאו בתפקיד המנקה קלרה, וכן הדמויות המוכרות מתוכנית הטלוויזיה, מימי ויויו.

» אצלנו בחצר, יום שני ה-31.10 ב-17:30 בבית יד לבנים ברעננה. מופע לגילאי 2-7.רינת גבאי עם כל החברים. אצלנו בחצר (צילום: יח"צ)

וגם: חיזיון לילי במוזיאון מגדל דוד, 19:00, 20:00 ו-21:15. לגילאי 5 ומעלה, 55-75 שקלים.

יום שלישי: להישמע להוראות השימוש

החיים: הוראות שימוש, היא תערוכה לכל המשפחה במוזיאון ישראל בירושלים. התערוכה כוללת התנסות וחוויה סביב ההוראות המקיפות אותנו בכל מקום - חוקים והנחיות שנכפים עלינו, ערכות הרכבה, מתכונים להצלחה ושאר הוראות הכנה. היצירות המוצגות הן מאת אמנים עכשוויים בולטים מהארץ ומהעולם לצד חפצים מאוספי המוזיאון מתקופות שונות. ברחבי התערוכה פזורות הוראות, והמבקרים מוזמנים לפעול לפיהן או להתעלם מהן. כמו כן יוצג מקבץ של סרטי הנפשה מלאי הומור מהארץ ומהעולם.

» החיים: הוראות שימוש, יום שלישי ה-1.11, החל מ-10:00, מוזיאון ישראל בירושלים.ילד - 24 שקלים, מבוגר - 48 שקלים, חיילים חינם.

עוקבים אחרי ההוראות במוזיאון ישראל (צילום: יח"צ)

וגם: ההצגה הנסיכה והצפרדע, יום שלישי ה-1.11 ב-17:30, גרנד קניון חיפה. ללא תשלום

יום רביעי: מסיירים בעקבות ינשולים 

מוזיאון הילדים הישראלי בחולון מקיים מספר סיורים מודרכים לילדים. במסגרת הסיורים מתקיימות הפעלות באוהל הפעילות ואטרקציות אמנותיות ויצירתיות המיועדות להכין את המבקרים לסיור. כל סיור מיועד לקבוצת גילאים שונה ועוסק בתחום שונה כמו "טיול עם ינשול" שמחפש חברים, "היער הקסום" שעוסק בעולם הרגשות של הילדים ו"בעקבות חייזרים" שעוסק בקבלת האחר והשונה. יש לתאם מראש את ההגעה למקום.

» סיורים מודרכים במוזיאון הילדים, יום רביעי ה-2.11, בשעות אחר הצהריים. 35-62 שקלים (תלוי במסלול), מוזיאון הילדים בחולון

קטנטנים בעקבות הינשול (צילום: טל קירשנבאום)

וגם: סיפורי טובי דובי, יום רביעי ה-2.11 ב- 17:30, תיאטרון ירושלים. לגילאי 2-6.

תגובות