יובל המבולבל או סבא טוביה: איפה מבלים עם הילדים השבוע

שעת אופרה לילדים, הצגה עם בועות ענקיות, אגדה על איש קטן מול דרקון ענק ושעת סיפור על אריה שרצה חיבוק. מה עוד אפשר לעשות השבוע? מדריך ההמלצות השבועי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר אונליין מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

אז מה מחכה לכם?

יום ראשון: מתחילים את השבוע עם יובל המבולבל

ליובל המבולבל ולחבריו יש חיים שמחים ומאושרים: מעל השכונה שלהם זורח כוכב-המשאלות. הוא מגשים לתושביה כל משאלה שרק ירצו. אבל השמחה והכיף נעלמים יום אחד, כאשר "לא-בא-לי" המרושע מגיע. יובל לוקח על עצמו להחזיר את חיי השכונה לנעימים, שלווים ובעיקר שמחים ויוצא למסע - בו הוא מחפש את חלקיו של כוכב המשאלות. האם יצליח יובל המבולבל לחבר את כל חלקי הכוכב בלי להתבלבל? האם יובל יביס את "לא-בא-לי"? והאם תחזור השמחה לשכונה? הצגה שלישית במספר של יובל המבולבל, בה שזורים מיטב השירים האהובים של יובל לצד שירים חדשים.

» יובל המבולבל - כוכב המשאלות, יום ראשון ה-18.9 ב-17:30, היכל התיאטרון בקריית מוצקין

יובל המבולבל "כוכב המשאלות" (צילום: יח"צ)

וגם: האריה שרצה חיבוק - שעת סיפור, יום ראשון ה-18.9 ב-17:30, כותר ראשון - שקמה בראשון לציון

יום שני: אישקטן ודרקון

ההצגה אישקטן ודרקון מתארת סיפור מסע על כוחה של תמימות, על חיפוש וגילוי עצמי ועל איך לעמוד מול הפחדים הגדולים ביותר באומץ ובחיוך. אישקטן חובש את הכובע האדום שאמא סרגה לו ויוצא אל טירת המלך לברר מי בוכה בסוף הסיפור שלו. הוא פוגש את כל יושבי הטירה: שומר, קוסם, טבח ומלך. עם כולם הוא מחליף כובעים ותפקידים ובכל פעם הוא ניצב מול הדרקון הגדול שרוצה לבלוע חצי ממלכה, וכמובן מנצח אותו.

» אישקטן ודרקון, יום שני ה-19.9 ב-17:30, היכל התרבות כפר סבא

אחד קטן מול דרקון גדול. אישקטן ודרקון (צילום: יעל אילן)

וגם: היכן שהשמש ישנה, יום שני ה-19.9 ב-17:30, תיאטרון הידית  בפרדס חנה

יום שלישי: סבא טוביה

מחזמר בבימויו ובכיכובו של הבדרן והשחקן טוביה צפיר, על פי סדרת הטלוויזיה בערוץ "הופ!". טובי דובי הוא דב טוב לב וחמוד, שצנצנת הדבש שלו הלכה לאיבוד. במהלך החיפושים הוא והחברים עוברים הרפתקאות ומחליטים לארגן מסיבת אביב עם שירים וריקודים. המסיבה מסתיימת בסוף מפתיע, אבל את זה כבר יראה רק מי שיגיע.

» סבא טוביה מציג - סיפורי טובי דובי, יום שלישי ה-20.9 ב-17:30, היכל התרבות נתניה

טוביה צפיר הוא טובי דובי (צילום: יח"צ הופ!)

וגם: הנזל וגרטל: שעת אופרה לילדים, יום שלישי ה-20.9 ב-17:00, בית האופרה בתל אביב

יום רביעי: אגדה עם בועות

מופע צבעוני המשלב סיפור אגדה עם בועות סבון ענקיות ותיאטרון תנועה על פרפר המחפש מחסה מפני הגשם, שדון המבקש שלא יכרתו את היער שהוא ביתו, מלכה המבקשת לממש את אהבתה בבניית ארמון מפואר ונסיך יפיפה שמשנה את הכללים. כולם מוצאים בבועות פיתרון יצירתי, דמיוני וקסום, אשר מביא לאושר ועושר המיוחל.

מופע על שימוש בדמיון כדרך חיים, על הכוח הטמון בדברים שאינם מוחשיים להשפיע ולשנות את העולם. כוחם של יצירתיות, דמיון, אהבה ונתינה. בסיום המופע מוזמנים ילדים מן הקהל לבמה להפריח בועות סבון ולגלות את סוד קסמן.

» בועות קסמים, יום רביעי ה-21.9 ב-17:00, תיאטרון הסמטה ביפו

מה סודן של הבועות? בועות קסמים (צילום: יניב דרוקר)

וגם: הפעלות ספורט קיד, יום רביעי ה-21.9 ב-17:00, קניון אדומים במעלה אדומים

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ