מאנג'לינה ג'ולי עד בריטני ספירס: השערים המשפחתיים הכי מפורסמים - ילדים - הארץ

מאנג'לינה ג'ולי עד בריטני ספירס: השערים המשפחתיים הכי מפורסמים

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי הצטלמו עם התאומים שלושה שבועות אחרי הלידה, ג'ניפר לופז חכתה תשעה חודשים ובריטני ספירס אפילו לא שבוע - ילדי הסלבס באור הזרקורים

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

הבשורה בדבר ההריון של ביונסה שיגעה את העולם בימים האחרונים והפכה לאירוע המדובר ביותר. העיסוק בהריונות ובילדיהם של מפורסמים, לא פוסח גם על סלבס ארצינו, ועל אחת כמה וכמה על הילדים ההוליוודיים. הנה כמה מהם שנחשפו לאור הזרקורים כשהם רק בני כמה שבועות. ולא מפפראצי.

14 מיליון דולר לצילום: בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

הזוג המלכותי כבר הפך די מזמן מהזוג הנחשק והפופולרי ביותר לזוג היפה ומרובה ילדים, עד כדי כך שנדמה שכל יום שעובר הם מתכננים לאמץ או להביא לעולם עוד ילד. כשהייתה ג'ולי נשואה לבעלה השני אימצה תינוק קמבודי בן שבעה חודשים. לאחר גירושיה אימצה לבדה תינוקת אתיופית בת ששה חודשים וכשפגשה את בראד פיט והשניים הפכו לזוג נולדה בתם המשותפת. בהמשך אימצו השניים תינוק מויאטנם שהיה בן שלוש בעת האימוץ. כל תמונה של הזוג עם ילדיהם הפכה להיות מרדף פפרצ'י מתלהם ויקר ערך, כך שניתן לדמיין מה עשתה תמונת המשפחה עם התאומים המשותפים של השניים נוקס וויויאן לשער העיתון פיפל, שלושה שבועות בלבד אחרי שנולדו. התמונה שזיכתה את השניים ב-14 מיליון דולר שנתרמו לארגוני צדקה נמכרה בכ-2.8 מיליון עותקים, דבר שהפך את הזוג למפורסמים ביותר בין משפחות הסלבס. לאחר שלושה אימוצים ושלושה ילדים משותפים, השמועות על ילד שביעי כבר תפסו תאוצה בתקופה האחרונה, אבל אנג'לינה ממהרת להצהיר שהיא לא בהריון ולא מתכוונת לאמץ כרגע. ובינתיים ילדי העולם השלישי שותקים.

אחרי תשעה חודשים: ג'ניפר לופז

אמה ומקס הם התאומים של ג'ניפר לופז ומרק אנטוני. חלומה של לופז התגשם רק בגיל 39 עם בן זוגה מנישואיה השלישים. את דבר ההיריון ספרה דווקא אמה של הזמרת, וכך קרה שאחרי תשעה חודשים צולמה התמונה המשפחתית למגזין פיפל שבו הוקדשו לא פחות מאשר 12 עמודים של התאומים בני החודש בבית המשפחה שבלונג איילנד. הזוג אגב קיבל תמורת התמונות ששה מיליון דולר. והסבתא המאושרת? היא הזמינה צמידים אצל תכשיטן מפורסם עם שמות התאומים. כשהיו בני שנתיים החליטה לופז להשיקם בקמפיין אופנה לבית ג'וצי. בתמונות נראית לופז בחוף הים עם שני ילדיה שמשחקים בחול הרך על רקע הים הכחול. לתאומים מראה משולב של הזוג אבל מקס מזכיר יותר את ג'יי לו ואמה מזכירה את אביה במראה ההיספני. על הקמפיין קיבלה לופז מיליון דולר שנתרם לפרויקט למען ילדים באזורי מצוקה בעולם. השנה, כשהתאומים בני שלוש, החליטו השניים להתגרש למרות שלא מזמן צוטטה לופז אומרת שתרצה עוד ילד מאנטוני.

שמחה כפולה. מימין: ג'ניפר לופז, משמאל: אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט (צילום: מגזין People )

אמות בשביל הילדים: בריטני ספירס

הזמרת בריטני ספירס ששמה נקשר באינספור שערוריות, הצטלמה עם בנה שון פרסטון ובעלה לשעבר קווין פדרליין לשער מגזין פיפל בשבוע הראשון בו הילד נולד. שנה אחרי הודיעה בתוכנית טלוויזיה של דוויד לטרמן שהיא בהריון עם בנה השני. בשנה הבאה אחריה היא כבר החליטה להתגרש והחל מאבק משמורת קשה על הבנים לצד סקנדלים מפורסמים שנקשרו לשמה. אבל ספירס המשיכה להצטלם עם הילדים בניסיון לטהר את תדמיתה הציבורית. הביקורת שנשמעה על התנהגותה כאמא והניסיונות שלה לשלב את בניה ולהשתמש בהם בכל דרך אפשרית, הטרידו במיוחד את הצהובונים השונים. אחת הכותרות הזכורות ביותר שלה, לאחר שפורסם שהיא נעלה את עצמה בחדר האמבטיה עם בנה, היתה: "אני אמות בשביל ילדי". התדמית של ספירס ומצבה הנפשי הרעוע גבה ממנה אשפוזים תכופים ורק עת חזרתה למציאות ולהצלת הקריירה שוב צוטטה באחד הראיונות שהיא מקווה שבניה לא יבחרו בקריירה של בידור. אבל הדבר שוב כנראה נשכח מזיכרונה כשהעלתה את בנה שון בן השש לבמה באחד המופעים האחרונים שלה השנה.

לא רוצה שילכו בדרכה. בריטני ספירס (צילומים: OK, People)

סטייליסטית בת חמש: טום קרוז וקייטי הולמס

טום קרוז וקייטי הולמס לא סיפקו לכתבי הפפראצי את מבוקשם בדבר תמונה של הילדה הטרייה סורי אחרי שנולדה, ועקב כך החלו מיד שמועות זדוניות ולכלוך סביב ההיריון ודבר קיומו. והנה שלושה וחצי חודשים אחרי שנולדה צולמה למגזין וניטי פייר בבלעדיות תמונת השער הראשונה בחייה. כשנשאלו ההורים המאושרים למי היפיפייה דומה, קרוז ענה שיש לה את העיניים והשפתיים של קייטי, כשהולמס מצידה טענה שיש לה את העיניים של טום ושהיא לחלוטין דומה לו.

מאז שנולדה הפכה סורי לסמל של טרנדיות וסטייל לבנות גילה בעולם ונכון להיום רק בת חמש וכנראה תשיק ליין בגדים משל עצמה. הקטנה פיתחה חוש מיוחד לאופנה ומככבת בשערים של עיתונים נחשבים, בראיון שנתנה קייטי הולמס לאחרונה היא גלתה שמי שבוחרת את בגדיה היא לא אחרת מאשר בתה. "יום אחד יצאנו מחנות והיא אמרה 'אני רוצה ללכת לשם', מספרת הולמס, "והצביעה על חנות אחת במרחק רב. בחנות הזו הייתה שמלה שהיא רצתה. אמרתי לה 'וואו, סורי, את משהו. בחרת את השמלה הזו ממרחק של מגרש פוטבול".

הפפראצי לא יכלו לחכות. טום קרוז וקייתי הלומס עם סורי קרוז (צילום: וניטי פייר)

מתנה לקריסמס: אלטון ג'ון

זקארי הקטן בתמונה הוא בנם של אלטון ג'ון ודיויד פורניש. רק בן 10 ימים וכבר החליטו אבותיו הגאים לחשוף אותו לתמונת שער שצולמה בבית הזוג. הילד נולד בדיוק ביום חגיגות הקריסמס לאחר ציפייה של יותר מעשור. כשהנס קרה צוטט אלטון אומר משפט (שבכיף גם יכל להיות חלק משירו הבא): "בחיים לא הרגשתי משהו כמו זה בחיי. תחושת השמחה, חום גופו, נשימותיו, אני בחיים לא אשכח את החוויה הזו". הכסף שהתקבל עבור תמונת השער נתרם לארגוני צדקה ועמותות בהם השניים תומכים.

עוגיית קייג'ן: סנדרה בולוק

סנדרה בולוק אימצה את לואיס כשהיה בן שלושה וחצי חודשים. כשהחלה בתהליכי האימוץ, שנשמרו בסוד כארבע שנים, היא עשתה זאת עם בעלה ג'סי ג'יימס, אבל כשהתהליך נסגר הצהירה בולוק שתהיה אם חד הורית ללואיס, כשבמקביל התפרסמו הפרשיות והרומנים שניהל בעלה והשניים התגרשו. השמועות אומרות שהיא העבירה את התמונה למגזין פיפל בבלעדיות מיד אחרי טקס האוסקר. תמונת השער מכרה 2.7 מיליון עותקים, כאשר בולוק הייתה השחקנית המרוויחה ביותר בשנת 2010. בראיון היא מספרת שהיא מרגישה שלואיס תמיד היה חלק מחייה והיא קוראת לו "עוגיית קייג'ן". עכשיו יש לה נסיך חדש בבית והיא מרגישה ש"הוא תמיד היה שלה".

לא ויתרו. מימין: אלטון ג'ון ודיויד פורניש עם בנם. משמאל: סנדרה בולוק ובנה (צילום: People)

קנדה מחכה שש שנים: סלין דיון

נושא הניסיונות והכישלונות להיכנס להריון אצל נשים רבות הוא דיסקרטי וכואב, אבל כנראה כשאת אחת הזמרות המפורסמות בעולם הנושא הופך לנחלת הכלל. לסלין דיון ולבעלה רנה אנג’ליל, ילד בן תשע בשם רנה צ’ארלס, אך מזה כשש שנים העולם עקב אחר ניסיונות הזוג להיכנס להריון: ההפריות, המחלות, בעיות הפוריות וסדרת הטיפולים המיוחדת שעברו בני הזוג תפסו כותרות בעיתוני הרכילות. והנה אחרי כל הייסורים נקלטו התאומים ברחמה של דיון והשער שהיה ללא ספק מבין המרגשים בקרב משפחות הסלבס הציג את התאומים לראווה: אדי ונלסון כשהם רק בני חודש.

החלמה מהירה: כריסטינה אפלגייט כריסטינה אפלגייט השיקה את התינוקת החדשה שלה ושל מרטין לנובל כבר בגיל שבועיים בשער העיתון. אפלגייט שחלתה בסרטן השד ונאלצה לעבור כריתה אמיצה ספרה בראיון כי היא מרגישה שמי שריפאה אותה סופית הייתה התינוקת הקטנה: "הרגשתי שהלב שלי פשוט נפתח בפעם הראשונה ופשוט עטף אותה. אני יותר מאוהבת בה בכל דקה שעוברת". אפלגייט שהחלה את הקריירה שלה בגיל צעיר יחסית, מתעקשת בראיון שבתה לא תהיה כוכבת, בטח לא בגיל צעיר.

מימין: כריסטינה אפלגייט ובתה (צילום: People). משמאל: סלין דיון עם התאומים  (צילום: HELLO CANADA)

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ