קרן פלס, עכבר העיר

כבר שבועיים חלפו מאז מותה של ציונה הקרנפה ואנחנו לא מצליחות להתאושש. יותר נכון המכירות של ליין מוצרי הטיפוח לא מצליחות להתאושש. אחרי שהתרברבנו בבוץ המובחר שריפא את הפצעים שהיו לקשישה על הגב, הגיע המוות הארור והרס הכל. ניסינו לטייח את הסיפור, אבל העניין דלף לתקשורת. הכל בגלל מחלקת יחסי הציבור של הספארי, שפשוט חייבת לעורר מהומה מכל עניין פעוט, וגם הפינגווינים המלשנים לא הועילו. אז כינסתי ישיבה דחופה כדי לעשות סיעור מוחות ולמנף את העסק או להתרחב לתחומים חדשים. אסור לקפוא על השמרים, כל מי שקרא את "אבא עשיר אבא עני" יודע את זה. כמה משפחות שולטות על כל המשק, ואין שום סיבה שמשפחת keren-care לא תהיה אחת מהן.

» אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - לכל הפרטיםלמרבה המזל ביקר אצלנו אריה ים כבד גוף מגלאפגוס. הוא בא ללמוד את מערך השיווק המתוחכם שלנו כדי ליישם אותו על האי המוזר שלו שאף אחד לא שמע עליו, והראה תמונות של כל החיות הנכחדות שמסתובבות שם, מאלבטרוסים ועד לטאות ענק. אבל במקום שבו חיות פשוטות רואות לטאת ענק, קרן הקרנפה רואה הזדמנות. מיד הכרזתי על הקפאת מכירת ליין מוצרי הטיפוח וייסוד חברת נסיעות לחיות הספארי. דיל הבית: מסע הרפתקאות מטורף לגלאפגוס (לקבוצות או ליחידים). בקרוב בגרופון. עברי לקחה את הרעיון אפילו יותר רחוק והחליטה לצאת לקורס דיילות, במטרה להתקדם להיות פרסרית ולחלוש על כל הדיילים השווים.השארתי את האנפה הפדיקוריסטית/סוכנת הנסיעות לסדר את הברושורים והלכתי לנמנם. אבל מתברר שלא מומלץ להשאיר את העובדים ללא השגחה. האנפה התעמקה בתמונות, ראתה את הציפור כחולת הרגליים Blue Footed Booby, והחליטה שהיא יכולה לחולל פלאים לאזור העופות, שחלש כרגע במבקרים. או אז לקחה לק כחול מסדרת מוצרי הטיפוח שלנו ומרחה על רגליה. מזל שעברי קפצה לספא ומצאה אותה מוטלת על הרצפה, ומזל גם שבקורס דיילות לומדים החייאה.

יכולה לחולל פלאים למתחם העופות. Blue Footed Booby (צילום: דניאל אמיר נועם)מפה לשם מצאה את עצמה האנפה בטיפול נמרץ בבית החולים הווטרינרי, שוכבת על מיטה עלובה במסדרון לצד צב ים ניצול שואה. הצב האומלל שטח בפניה את סיפורו קורע הלב ואת תלונותיו, אפילו למכל מים לא דאגו לו. האנפה קראה לי לדבר עם מנהל המחלקה, וכך עשיתי. אם קשרי הפוליטיים מאפשרים לי לשפר מעט את העולם (וגם להתראיין לערוץ 2 ולספר באותה הזדמנות על סוכנות הנסיעות החדשה), מה טוב. אבל הצב הקשיש לא שרד את השבוע. הוא אולי לא התפגר במסדרון, אבל בהחלט התפגר. ומה רבה היתה שמחתנו כששמענו שהוריש את כל רכושו (פיצויים מגרמניה שסירב לגעת בהם מתוך עיקרון) לאנפה שלנו. סוף סוף נוכל לצאת בקמפיין ארצי למפלגת הקרן החדשה בלי להתרפס בפתחם של אוליגרכים ולהפריט את רכבת הספארי, חשבתי לעצמי, אבל האנפה חשבה אחרת. אני צריכה להרהר בעתיד שלי, היא אמרה, קנתה כרטיס לכיוון אחד לגלאפגוס, ועוד העזה לבקש מעברי שתסדר לה מושב ליד יציאת החירום כדי שיהיה לה מקום לרגליים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ