אם אלה החיים בספארי: תמיד אישה

הקרנפה משיקה ליין מוצרי טיפוח ומתעמתת עם נפגעי הקפיטליזם

קרן פלס, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קרן פלס, עכבר העיר

אמרתי את זה מההתחלה, אבל אף אחד לא הקשיב לי. לאמבטיית הבוץ שלי יש סגולות מרפא מופלאות. לא סתם הקמתי ספא והחיות עומדות פה בתור. וכעת קיבלנו את החותם הרשמי – לציונה הקרנפה בת ה־43 היו פצעים נוראים על הגב, וכלום לא עזר. את כל סוגי חומרי החיטוי מרחו עליה, חבשו אותה בכל סוגי התחבושות, אבל היא המשיכה להסתובב עם הפסוריאזיס שלה בצורה מאוד לא אסתטית. וידוע שאנחנו, הקרנפים, מקפידים מאוד על האסתטיקה שלנו. בסופו של דבר הצלחתי להושיב אותה באמבטיית הבוץ ואפילו לדחוף לה קוקטייל חציר ליד. ואתם יודעים מה קרה אחר כך.

» אם אלה החיים בספארי - כל הטורים» ספארי רמת גן - לכל הפרטים

ציונה נרפאה לחלוטין וכולם סוף סוף הכירו בתרומתי לעולם הקוסמטיקה, למדע הרפואה ולספארי באופן כללי. וזה בא בזמן ממש טוב, כי בדיוק החלטתי להתרחב ולהשיק את ליין מוצרי הטיפוח keren-care – מהלך עסקי מתבקש לאור העובדה שהעסק עם הספא עובד כל כך טוב. כל התכשירים מבוססים כמובן על בוץ מובחר. יש לנו מסכת בוץ, קרם גוף בוץ, קרם לילה בוץ, קרם יום, עיניים, צוואר, ואפילו פילינג (כולל ספוגים משער עזים).

מיניתי את עברי כמזכירה הראשית של הליין. היא הציעה שנרקח גם קונדישנר מבוץ, אבל בינתיים שללתי את הרעיון. א. אני מפחדת מחרם, כי הקונדישינר נוסה על בעלי חיים מסוג עז וזה הכי לא פוליטיקלי קורקט. הרי על כל המוצרים שמנו במקום הארנב הקטן תמונה של עברי. זה קצת כעור אבל אין ברירה, חייבים לרצות את האלפקות יפות הנפש. ב. תכלס זה לא עבד. שום דבר לא יכול  להציל את השיער של עברי, אולי רק החלקת בוץ, אבל גם הסיכויים לכך קלושים. עוד לא פסלתי את הרעיון על הסף, אולי אתייעץ לגביו עם פנינה רוזנבלום. כך או כך, הכנו לוגו פשוט מהמם, של הפנים שלי מרוחות בוץ. זה הולך להימכר כמו כרטיסים לאיחוד של היי פייב.

הקרנפה ציונה ומסכת הבוץ של keren-care (צילום: טיבור יגר)

ההשקה הגדולה תתחולל בסוף סוכות, ואנחנו מתכננות לעשות את הקד"ם בסוכה. האושפיזין: כל חיה שהממון מצוי בכיסה. ראשית נקרין את סרטון התדמית שאנחנו עובדות עליו – אני טובלת בהילוך אטי בבריכת הבוץ ויוצאת מתוכה עם שיער בלונדיני מתנפנף, עור בוהק וציפורניים מטופחות. לאחר מכן יחולקו דוגמיות ויבוצעו הדגמות. גם האנפה הפדיקוריסטית נותנת כנף לעזרה, העברתי אותה הכשרה מיוחדת בטיפולי פנים וגוף.

עמלנו ועמלנו, וכבר הכל היה מוכן. אפילו התחיל דיבור על שת"פ עם פנינה. גם הסוכה כבר עמדה נוצצת במתחם. ואז גיליתי שעברי והאנפה מעלות לפייסבוק כל מיני פוסטים מעייפים על השיטה הקפיטליסטית ועל ניצול עובדים ועל הרצאות ופעילויות אנרכיסטיות, כותבות הערות שאני מעבידה אותן בשעות לא הגיוניות, לא משלמת מספיק ומתכננת לגרוף את כל הרווחים, ועוד עושות לייקים אחת לשנייה. הן לא מבינות בכלל את השיטה. שעות עבודה ארוכות? הן חושבות שהייתי מגיעה לנוסחת הבוץ המדויקת של קרם הלילה אם הייתי נותנת להן לרבוץ כל היום בשמש? ולפני שהצלחתי לטכס עצה עם פנינה, הן הכריזו על סכסוך עבודה.

אבל לא קרנפה נחושה כמוני תיכנע לפרולטריון. שכנעתי את הקופיף הפיליפיני לקלוע לי סלסילות מבמבוק זול בתמורה לפדיקור דגים ביום החופשי שלו, הכנסתי לתוכן מסכות בוץ, עטפתי יפה יפה, אפילו קשרתי סרט, וגם הכנתי ברכה יפה עם הלוגו, ממשפחת keren-care בהוקרה, והגשתי להן כשי לחגים פלוס הבטחה לפנסיה ולכספי פיצויים במידת הצורך. תודה לאל שהספארי נמצא בשטחי מדינת ישראל ואין להבטחות האלה שום ערך. חג שמח!    

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ