תערוכת צעצועים, אופרה עם חני נחמיאס - ועוד המלצות לבילוי עם הילדים השבוע - ילדים - הארץ

תערוכת צעצועים, אופרה עם חני נחמיאס - ועוד המלצות לבילוי עם הילדים השבוע

וגם: פסטיבל משוררים בקניונים ברחבי הארץ, יובל המבולבל מגיע לתיאטרון ירושלים, עוץ לי גוץ לי באשדוד, משה דץ בחיפה וסימבה ביבנה

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר אונליין מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

ראשון: שרים בקניון

במהלך חודש פברואר יתקיים "פסטיבל המשוררים שלנו", בקניונים ברחבי הארץ. הפסטיבל יפגיש את ילדי שנות ה-2000 עם גיבורי תרבות ישראליים, במגוון פעילויות בהשראת שירי משוררים, היכרות עם היוצרים והשירים של החברה הישראלית. בין הפעילויות תוכלו ליהנות מהצגות כגון הצגות עם שירי עוזי חיטמן, מופע הפעלה על ראיה חיובית בהשראת השיר משקפיים ורודות של נתן אלתרמן, מופע הפעלה על זמן בהשראת השיר שעון בן חייל של לוין קיפניס ועוד.

» היום ה-13.2 בשעה 17:30 תתקיים ההפעלה מי נמצא בתוך הראי בקניון מרום נווה. פסטיבל המשוררים שלנו בקניון מרום נווה ברמת גן. הכניסה חופשית

וגם: יובל המבולבל מגיע לתיאטרון ירושלים עם ההצגה כוכב המשאלות. 17:30, תיאטרון ירושלים

  המשוררים שלנו

שני: עוץ לי גוץ לי בדרום

ההצגה "עוץ לי גוץ" לי של תיאטרון בים בם בום, מגיעה היום לאשדוד. כל הילדים מוזמנים להיחשף לסיפור המוכר על הטוחן העני המשתוקק להשיא את בתו למלך, ומספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב. כיוון שקופת הממלכה ריקה, קופץ המלך על המציאה. המלך כולא את בת הטוחן בחדר ומבקש ממנה להפוך קש לחוטי זהב. בת הטוחן ידעה שאין באפשרותה לעשות זאת - עד שלפתע הופיע גמד קטן שהבטיח לעזור לה בתמורה לדבר מה. כשלא נישאר לבת הטוחן מה לתת לגמדון, הוא מבקש בתמורה את בנה הבכור, לכשייוולד. לאחר תחנונים והפצרות הוא נאות לוותר, בתנאי שהמלכה הצעירה תדע לנחש את שמו.

» עוץ לי גוץ לי של תיאטרון בים בם בום, היום ב-18:15, מתנ"ס ספרא אשדוד

וגם: סימבה מלך החיות, היום ב-17:30 היכל התרבות יבנה

סימבה מלך החיות (צילום: יח"צ)

שלישי: חני נחמיאס עושה אופרה לילדים

בסדרה חדשה לכל המשפחה בהשתתפות חני נחמיאס והתזמורת הסימפונית ירושלים, אתם מוזמנים לחוות סיפורים קסומים, אופרות מרהיבות ואגדות יפהפיות.

היום גל אלתרוביץ, הוגה הסדרה והמנצח, וחני נחמיאס, יחד עם התזמורת הסימפונית ירושלים, יציגו כמה מהיצירות המוזיקליות המפורסמות ביותר שנכתבו לפי אגדות ותמונות: בין היצירות: אגם הברבורים, שוליית הקוסם, לילה על הר קירח, שחרזדה, עמק ועוד רבים וטובים.

» אגדות ותמונות בצלילים ובצבעים, היום ה-15.2 ב-17:00, תיאטרון ירושלים. 80-100 שקלים

וגם: דו רה מו, 17:30, תיאטרון חיפה

  חני תשיר לנו אופרה. אגדות ותמונות בצלילים ובצבעים (צילום: אילן בשור)

רביעי: צעצועים בנמל

"צעצוע", היא תערוכת צעצועים שתתחיל היום בהאנגר 22, נמל תל אביב. במסגרת התערוכה יוצגו אוספי צעצועים נדירים מארצות ותקופות שונות, תערוכת אמנות למען ילדים בסיכון המטופלים באמצעות ויצ"ו ישראל ותערוכת עיצוב צעצועים של בוגרי האקדמיות העיצוב המובילות בארץ. בנוסף, במהלך סופשי השבוע יתקיימו בחללי האנגר 22 מופעי תיאטרון, מחול ומוזיקה בהשראת צעצועים. בסופי שבוע יתקיימו סדנאות חווייתיות לילדים, הרצאות ומפגשים למבוגרים.

» צעצוע - תערוכת צעצועים בנמל תל אביב, תתקיים בימים שלישי ה-15.2 עד ראשון ה-15.5 (ותפעל בימים רביעי עד שבת) . רביעי וחמישי בין השעות: 16:00-22:00, שישי 10:00-16:00, שבת 10:00-18:00. 25 לאדם, 20 לאדם במשפחה מעל ארבע נפשות

וגם: בא לי מסיבה לי עם משה דץ, 17:30, היכל התרבות נהריהצעצועים מכל הסוגים

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ