עכבר העיר אונליין

הילדים מטפסים על הקירות, ועל הדרך עולים לכם קצת על העצבים? עכבר העיר אונליין מבין לליבכם ומציג לכם מדי שבוע שלל המלצות לבילוי משפחתי, שיכניס קצת צבע תרבותי לשבוע הקרוב.

אז מה מחכה לכם?

יום ראשון: טוביה צפיר מספר

טובי דובי הוא דב טוב לב וחמוד, שצנצנת הדבש שלו הלכה לאיבוד. במהלך החיפושים הוא והחברים עוברים הרפתקאות ומחליטים לארגן מסיבת אביב עם שירים וריקודים. המסיבה מסתיימת בסוף מפתיע, אבל את זה כבר יראה רק מי שיגיע.» מסיפורי טובי דובי, 15.5 ב-17.30 מתנ"ס קריית אתאטוביה צפיר הוא טובי דובי (צילום: יח"צ הופ!)

וגם: הדוד חיים ,ה-15.5 ב- 16:30, תיאטראות אילת

יום שני: שלושה דובים במודיעין

שלושה דובים, זהבה אחת, דייסה, פרווה וגם דבש - הכל הופך למשהו חדש. עיבוד משעשע ורב הפתעות לסיפור הקלאסי "זהבה ושלושת הדובים", המשלב שחקנית, בובות וחפצים. של תיאטרון הקרון.» על שלושה דובים וזהבה אחת, 16.5 ב-17:30, אולם עינן במודיעין

וגם: חגיגה ישראלית עם הפיה ישראלה, ה-16.5 ב-17:30, קניון שבעת הכוכבים בהרצליה 

 יום שלישי: עולם לילדים בלבד

גיגי גיגונת וחברה הטוב "צוצי קרצוצי" חולמים על עולם הילדים. עולם של פנטזיה, בלי חוקים ובלי מבוגרים, שאפשר לעשות בו מה שרק רוצים. עולם של ממתקים, משחקים, מתנות והרבה מאוד הפתעות. מה מצפה להם בעולם הילדים והאם הם יירצו לחזור הביתה? את זה תוכלו  לגלות בהצגה.» גיגי גיגונת בעולם הילדים, 17.5 ב-17:30, תיאטרון גבעתיים גיגי גיגונת (צילום: יח"צ)

וגם: מה קרה בארץ מי, 17.5 ב-17:30, המשכן ההעירוני ברעננה

יום רביעי: קרנבל קסום עם ניצה שאול

סדרת צלילי קסם עם ניצה שאול, ממשיכה לגלות בשירה, משחק וריקוד את סיפורי ילדותם של גדולי המלחינים. במופע "הקרנבל המבולבל" הילדים יצאו למסע אל תוך דמיונו העשיר והקסום של המלחין שארל קמי סן סנס, שכבר כשהיה תינוק זרח מאושר כששמע צליל נעים, ומירר בבכי לשמע צליל צורמני. 

» צלילי קסם - הקרנבל המבולבל, 18.5 ב-17:00 ו-18:30, בית האופרה בתל אביב

חגיגה מוזיקלית וצבעונית. צלילי הקסם (צילום: יוסי צבקר)

וגם:  אלוני בלוני במופע צבעוני, ה-18.5 ב-17:00, קניון הדר בירושלים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ